jít naiDNES.cz

Simona Krainová spaluje, i když spí. Přesto denně naběhá kilometry

Simona Krainová hubne i během spánku. Po třicítce ale musí dřít i ona. | foto: koláž expres

Narodila se jako špejle a dlouho ji podezírali z anorexie. Po třicítce a dvou dětech se to ale jako u každé normální ženy zlomilo, a dokonce i modelka Simona Krainová (46) na sobě musela začít dřít! Co všechno musí denně podstoupit pro to, aby vypadala pořád tak dokonale, prozradila pro magazín Žena a život.

Je to jejich zaměstnání a jako každý pracující člověk i modelky musí dřít. Alespoň ty, kterým je třicet plus. Výjimkou není ani Simona Krainová, matka dvou dětí.

„Většinou jsou děti kolem půl osmé pryč z domu. Udělám si vodu s citronem. Dám si L-karnitin, doplním svým drinkem a jdu na hodinu na pás nebo ven běhat,“ říká Krainová, která si běhání pochvaluje jako nejúčinnější způsob hubnutí.

Snažím se běhat každý den, denně uběhnu osm a půl kilometru,“ přiznává modelka, jež se kromě běhání věnuje i cvičení pilates.

Dokazuje tak, že to, co vidíme na obálkách ženských časopisů, se nestane samo, ale většinou za tím jsou desítky uběhnutých kilometrů týdně.

Některé ženy mají jen to štěstí, že přibírají méně než ostatní. „Do mých třiceti mě podezírali z anorexie. Mohla jsem klidně o půlnoci vyjíst celou lednici a pořád jsem vážila padesát dva kilo,“ říká modelka s tím, že nemohla přibrat a do šestnácti let ji vykrmovali rybím tukem.

„Měla jsem strašně rychlý metabolismus. Byla jsem pod dohledem výživových poradců a oznámili mi, že když sedím, mám stejné spalování jako někdo, kdo jde rychlou chůzí. I když spím, spaluji víc než někdo, kdo jde po ulici!“ dodává „štístkařka“ Simona.

Diety u ní ale nehledejte, to není její styl.Diety jsou nejhorší věc na světě! Co je to proboha za řešení? Copak dokážete omezený jídelníček držet celý život? Radši budu běhat deset hodin, abych mohla pak jíst!“ trvá na svém modelka.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat