jít naiDNES.cz

Simona Krainová spaluje, i když spí. Přesto denně naběhá kilometry

Simona Krainová hubne i během spánku. Po třicítce ale musí dřít i ona. | foto: koláž expres

Narodila se jako špejle a dlouho ji podezírali z anorexie. Po třicítce a dvou dětech se to ale jako u každé normální ženy zlomilo, a dokonce i modelka Simona Krainová (46) na sobě musela začít dřít! Co všechno musí denně podstoupit pro to, aby vypadala pořád tak dokonale, prozradila pro magazín Žena a život.

Je to jejich zaměstnání a jako každý pracující člověk i modelky musí dřít. Alespoň ty, kterým je třicet plus. Výjimkou není ani Simona Krainová, matka dvou dětí.

„Většinou jsou děti kolem půl osmé pryč z domu. Udělám si vodu s citronem. Dám si L-karnitin, doplním svým drinkem a jdu na hodinu na pás nebo ven běhat,“ říká Krainová, která si běhání pochvaluje jako nejúčinnější způsob hubnutí.

Snažím se běhat každý den, denně uběhnu osm a půl kilometru,“ přiznává modelka, jež se kromě běhání věnuje i cvičení pilates.

Dokazuje tak, že to, co vidíme na obálkách ženských časopisů, se nestane samo, ale většinou za tím jsou desítky uběhnutých kilometrů týdně.

Některé ženy mají jen to štěstí, že přibírají méně než ostatní. „Do mých třiceti mě podezírali z anorexie. Mohla jsem klidně o půlnoci vyjíst celou lednici a pořád jsem vážila padesát dva kilo,“ říká modelka s tím, že nemohla přibrat a do šestnácti let ji vykrmovali rybím tukem.

„Měla jsem strašně rychlý metabolismus. Byla jsem pod dohledem výživových poradců a oznámili mi, že když sedím, mám stejné spalování jako někdo, kdo jde rychlou chůzí. I když spím, spaluji víc než někdo, kdo jde po ulici!“ dodává „štístkařka“ Simona.

Diety u ní ale nehledejte, to není její styl.Diety jsou nejhorší věc na světě! Co je to proboha za řešení? Copak dokážete omezený jídelníček držet celý život? Radši budu běhat deset hodin, abych mohla pak jíst!“ trvá na svém modelka.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:53 středa 18. září 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  31
 • Haha
  28
 • Trapas
  23
 • Cože
  22
 • Tvl
  18
 • Sladký
  17
Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Špičkový výrobek i po letech funguje. Kvůli hloupé chybě je však k ničemu

Snoubení spotřební elektroniky a počítačů provázely porodní bolesti, které jsou z dnešního pohledu absurdní a...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat