Simona Krainová: Co našetřím, uložím dětem bokem. Nechci, aby zažily bídu jako já

Simona Krainová je vítězkou tohoto slovního sporu. | foto: Profimedia.cz

Sexy modelka Simona Krainová (46) moc dobře ví, jak těžké jsou v životě začátky, když nemáte ani korunu. Proto si slíbila, že její děti nebudou nikdy nic takového zažívat, a střádá jim každou korunu, kterou vydělá. Co všechno ještě prozradila, co se jejích výdělků týče?

Modelka Simona Krainová rozhodně netrpí nouzí. Ba naopak, topí se v luxusu, který jí může závidět snad každá holka. Ale ona si ještě moc dobře pamatuje, že v takovém blahobytu nežila vždycky.

Když v šestnácti letech odjížděla do Paříže pracovat jako manekýna, neměla ani korunu do začátku, musela si na sebe vydělávat, aby vůbec přežila. A rozhodně nechce, aby tohle zažili její milovaní chlapečci Max a Bruno. 

„Peníze, které vydělám, dávám na účet pro děti. Když budou jednou chtít něco dělat, tak aby měly na rozjezd, na který jsem já neměla. Je to pro ně,“ prozradila Simona pro Super.cz.

Kráska dokonce prozradila, že má rozhodně z čeho šetřit, protože si vydělává víc než za dob, kdy dělala modelku v zahraničí.

„Rozhodně vydělávám víc. Otevřely se nám dveře sociálních médií a máme možnost dělat reklamu na zboží klientů, sleduje nás spousta lidí, funguje to,“ řekla Simona, která má 369 tisíc sledujících. 

To budou mít chlapečci opravdu o budoucnost postrádáno, když jim vkládá na účet celé své jmění a žijí „jen“ z peněz manžela Karla Vágnera, který také rozhodně hluboko do kapsy nemá.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat