jít naiDNES.cz

Válka modelek pokračuje: Krainová si rýpla do Verešové kvůli vzdělání

Mezi modelkami stále panuje pořádná rivalita. | foto: Profimedia.cz

Některé ženy na sebe působí jako červený hadr na býka. A to je přesně případ dvou hvězd modelingového nebe Simony Krainové (46) a Andrey Verešové (39). Sice se dokážou vedle sebe postavit a usmívat se, ale za ty kyselé výrazy by mohly z fleku dostat Oscara. Za zády jinak na sobě nenechají nit suchou. Kde se v nich ta nenávist bere?

Není větších sokyň v tom našem malém rybníčku showbyznysu, než jsou Andrea Verešová se Simonou Krainovou. Dvě modelky, matky, manželky vlivných mužů, mají vše, na co si vzpomenou, ani jedna by si nemusela závidět, ale přece z nich žárlivost a závist dělá mladé dívky peroucí se o přízeň ve třídě.

Jenže jde o dospělé ženy, u nichž je to spíše úsměvné, že se i v jejich věku mohou přes média pošťuchovat a pokaždé narážet na sokyni, kterou nemohou vystát. 

To, že se nemají v lásce, se ví už dlouho, ale už to vypadalo, že zakopaly válečnou sekyru a jako dvě rozumné mámy si začaly žít vlastním životem.

Ale to by nebyla prostořeká Simona, kdyby si do rivalky nerýpla, kdykoliv dostane příležitost. Má si totiž zahrát roli právničky v Ordinaci v růžové zahradě, Andrea je právničkou ve skutečnosti.

„Konečně se budu cítit jako Andrea, ale nemusela jsem kvůli tomu chodit do školy,“ zasmála se Krainová, která to myslela ironicky, protože se Verešová nikdy právem neživila, zatímco hojně ukazuje tělo na Instagramu.

Slovenská modelka zatím mlčí, ale je jasné, že odpověď na sebe nenechá dlouho čekat. I když se Andrea snaží vypadat, že je nad věcí, musí ji to pořádně uvnitř hlodat.

Přitom si obě dámy nemají co vyčítat. Obě se „prodávají“ přes sociální sítě a ukazují snad každý záhyb svého těla, jen aby prodaly produkt, za nějž dostaly zaplaceno. 

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat