jít naiDNES.cz

Čtvrtá na Miss Universe, teď soutěž krásy vlastní: Jak se změnila Silvia Lakatošová?

Miss, které dnes už skoro nikdo nezná. | foto: Facebook.com

Nejkrásnější dívkou Československa pro rok 1993 se stala Silvia Lakatošová, která byla i poslední federální miss. Nezaujala ale jen naši porotu, otevřené dveře měla i do světa. Silvia Lakatošová (43) se ale rozhodla jít jinou cestou. Jak šel se sexy brunetkou čas?

Krásná Slovenka Silvia Lakatošová vždycky vyčnívala. Vysoká, prsatá, s jiskrou v oku. Už na Miss na ní bylo poznat, že je to pořádná dračice, která si dokáže omotat snad každého muže.

A to předvedla právě na soutěži krásy, kdy si podmanila celou porotu, která ji jednohlasně zvolila nejkrásnější ženou Československa roku 1993. Ale nebyla to jediná porota, která byla ze Silvie paf. 

Na Miss Universe v roce 1994 se umístila na skvělém 4. místě, což se do té doby žádné Češce či Slovence nepovedlo. Její ohromný triumf po letech zopakovala Alena Šeredová (41), která se také umístila na 4. místě na světové soutěži.

Každý Silvii předpovídal zářnou budoucnost, ale ona udělala razantní krok. Vzdala se modelingu, protože se jí ve světlech reflektorů nelíbilo. Nechtěla být brána jako ten věšák na šaty, věřila si na víc. Na nějaký čas se ztratila z povědomí veřejnosti úplně.

Jenže nakonec ji soutěž krásy opět dostihla. Když přemýšlela, co by chtěla dělat dál, po čase se rozhodla, že si založí vlastní Miss a bude to ona, kdo bude dávat dívkám příležitost cítit se výjimečně. 

Minišatům se rozhodně nevyhýbá.

Minišatům se rozhodně nevyhýbá.

Na Slovensku se její soutěž Miss Universe SR uchytila a každý rok ji sledují desetitisíce lidí. Teď dokonce začala spolupracovat s Českou Miss.

Sama by se do takové soutěže mohla přihlásit znovu. Postavu má i po dvou dětech luxusní, vypadá mladě, je prostě k nakousnutí. Možná ještě víc než v roce, kdy kralovala. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat