Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Lže a chtěl mě ponížit, na rozhovor k němu už nechci! Shopaholicadel pro Expres o Mikýřovi

  Před čtvrt rokem youtuber Martin Mikyska alias Mikýř na svém kanále sdílel bizarní rozhovor s kontroverzní influencerkou Shopaholicadel. Zatímco Adéla nejspíše čekala otázky ohledně její kariéry na sociálních sítích, Mikýř, který je známý pro svůj specifický humor, se jí ptal například na umělou inteligenci či vznik vesmíru. Všichni se pak Adéle posmívali za její odpovědi. Nyní Mikyska tvrdí, že Shopaholicadel byla s výsledkem spokojená a má zájem o další rozhovor v jeho pořadu. Expres Pulcovou oslovil, známá tiktokerka se nestačila divit! „Co to je za kecy,“ reagovala Adéla, která je toho názoru, že ji Mikýř schválně zesměšnil před celým národem a pokud by měl možnost, nejspíše by to udělal znovu.

  Youtuber Martin Mikyska alias Mikýř je známý tím, že na svém kanále často upozorňuje na nekalé praktiky internetových hvězdiček.

  Inteligentní mladík se sofistikovaným smyslem pro humor se několikrát opřel do rapera a podnikatele Marcuse Revolty, nejvíce ho ale proslavil nedávný rozhovor s kontroverzní tiktokerkou Adélou Pulcovou, známou pod přezdívkou Shopaholicadel.

  V interview Mikyska pokládal otázky, které měly za cíl dostat z Adély co nejbizarnější odpovědi. Společně tedy probírali vznik vesmíru, rovnost pohlaví či umělou inteligenci.

  „Žijeme v simulaci, protože ten život není jednoduchý,“ zaznělo například z úst Shopaholicadel. „Plastové zapalovače jsou ekologičtější než ty kovové,“ pokračovala slavná influencerka. „Na dojení krávy se přišlo tak, že si o to říká, aby ji tahali za cecky,“ dodala Pulcová, které se pak posmíval celý internet.

  Před pár dny Mikýř poskytl rozhovor internetové televizi DVTV, kde mimo jiné prohlásil, že Adéla byla s interview nakonec spokojená a nyní ho žádá o další rozhovor v jeho pořadu.

  „S Shopaholicadel doteď normálně komunikuji, za rozhovor byla ráda. Peníze z něj jsme věnovali jezevčíkům v nouzi,“ uvedl Mikýř.

  Shopaholicadel na rozhovoru u Mikýře

  Chtěl mě ztrapnit a teď lže! Rozhovor s Mikýřem už nechci

  Tvrzení, že Adéla chce další rozhovor v Mikýřově pořadu, nám přišlo poněkud zvláštní, protože z vlastní zkušenosti víme, že influencerka nyní odmítá všechny osobní rozhovory a většinu času tráví se svým novým přítelem Honzou. I nás před časem slušně odmítla s tím, že se na to po rozchodu s Davidem Pražákem psychicky necítí.

  Adélu jsme tedy oslovili, aby se nám ke slovům Martina Mikysky vyjádřila. Zajímalo nás také, co s odstupem času říká na výše popsaný rozhovor na jeho kanále.

  „Mikýř je super týpek, ale přišlo mi, že se mě na ty otázky ptal schválně, aby ze mě udělal tu hloupou a ztrapnil mě,“ myslí si Shopaholicadel, která rázně popřela, že by chtěla absolvovat u Mikýře další rozhovor.

  „Co to je za kecy? Já s Mikýřem další rozhovor nechci! Promiňte, že se rozčiluji, ale určitě žádný rozhovor nechci,“ reagovala na dotaz redaktorů Expresu Adéla.

  „Nevím, proč takhle lže, ale nechci nikomu teď dávat osobní rozhovory. Necítím se na to,“ dodala tiktokerka, která si ale aktuální život nemůže vynachválit.

  Radost Adéle dělá nejenom její nový partner Honza, ale také fakt, že se jí prostřednictvím sociálních sítích daří vydělávat ještě větší peníze, než v minulosti.

  „V dubnu mi přijde 85 tisíc korun. Klidně vám pošlu screenshot, nemám s tím problém, nemám co schovávat,“ pochlubila se Expresu Shopaholicadel.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:00 středa 26. července 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   37
  • Super
   8
  • Trapas
   8
  • Sladký
   8
  • Tvl
   8
  • Cože
   5