Čtvrtek 13. června 2024, svátek má Antonín
 • Premium

  Získejte všechny články
  jen za 89 Kč/měsíc

 • schránka
 • Přihlásit Můj účet

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Ostrá reakce Shopaholicadel: Davida jsem netýrala, ale živila! Popsala rozchod plný řevu a urážek

  Shopaholicadel se svým přítelem Davidem | foto: Instagram

  Parametry rozvodové války hollywoodských celebrit nabral krach vztahu influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel a Davida Pražáka, známějšího pod přezdívkou Fregamer. Podivíni českého internetu po sobě metají čím dále závažnější obvinění, začalo to nevěrou a skončilo fyzickým týráním či výhrůžkami vraždou. Fregamer minulý týden pozval redaktora Expresu přímo k sobě domů, aby mu poskytl šokující hodinový rozhovor o životě s Adélou a také o důvodech jejich rozchodu. Podle Shopaholicadel se ale jedná o snůšku lží. Tentokráte se pro změnu ona rozhodla uvést na pravou míru, jak se věci měly z jejího pohledu. Jsou to hodně peprné odpovědi!

  David nám v rozhovoru popisoval, že s tebou prožíval peklo. Co nejhoršího jsi s ním zažila ty?

  To vám ráda řeknu. Běžné bylo, že když jsem si chtěla psát s nějakým kamarádem, hned začal dělat žárlivé scény. Vykřikoval, ať si jdu raději s někým psát, streamovat, že se mu nevěnuji a odstřihla jsem ho. Urážel se. A co nejhoršího? To si pamatuji přesně. Jednou jsme jeli na benzínku a hrozně jsme se pohádali. Řekla jsem mu, že už toho mám dost a nehodlám pořád ten benzín dokola platit sama, ať taky jednou zaplatí on. Urazil se ale a nechal mě na té benzínce v autě samotnou a odešel do p*dele!

  Co je pravdy na tom, že jsi ho týrala?

  Rozhodně jsem ho netýrala, pěkně si vymýšlí. Čím jsem ho týrala? Tím, že jsem byla v podstatě jako jeho máma? Dávala jsem mu jídlo, kupovala mu oblečení a k narozeninám jsem mu pořídila drahý počítač. Myla jsem mu i hlavu! Nemusel nic, jenom seděl doma u počítače a nechal si kupovat cigarety. Jak může tvrdit, že jsem ho týrala? To si snad dělá legraci!

  Také tvrdí, že jsi mu byla nevěrná.

  Jestli mu přijde, že jsem nevěrná, když si píšu a volám s kamarádem, je to jeho problém. Každému kamarádovi říkám zlato a podobně, to je normální. David je vážně asi vymletý.

  Jak přesně probíhal váš rozchod?

  Rozhodně není pravda, že jsem se rozešla já s ním. On se rozešel se mnou. Běžela jsem za ním ven, ale nechtěl zastavit, přestože věděl, že mám astma a operované srdíčko a nemůžu dýchat. Říkala jsem mu: Pojď domů, promluvíme si v klidu a teple. Odpověděl ale, že domů nepůjde, že jsem to pos*ala a že jsem děvka. Řval to na mě po celém baráku i na ulici na náplavce. Křičel tam: Shopaholicadel je ku*va!

  Nějaký rozumný důvod ti řekl?

  Vztah nám nefungoval, věděl, že to chci ukončit. Ale rozchod inicioval on. Řekl mi, že už se tak rozhodl, že je mezi námi konec. Že je zvyklý na ulici a bude na ulici. Takže nakonec jsem šla s pláčem po celé náplavce sama domů, a to jsem se bála být pozdě večer sama venku.

  Shopaholic Adel

  Je pravda, že sis nechala některé jeho věci, například elektroniku či oblečení?

  Tvrdí, že má od všeho účtenky, ale oblečení, iMac a další věci jsem platila já. Dokonce i telefon, který má teď u sebe, mu splácím, a ještě k tomu mu platím paušál. Už to řeším, aby se to zrušilo. Vůbec není pravda, že jsem si nechala nějaké jeho věci.

  Myslíš, že ti David byl nevěrný?

  Určitě si myslím, že mi nevěrný byl, protože jak se vždycky urážel, chodil pryč, někam ven. Myslím, že tehdy to už táhl s nějakou holkou. Když jsem viděla jeho poslední stream, když už jsme nebyli spolu, s jednou holkou tam flirtoval tak, že mi přišlo, jako by už spolu byli ve vztahu. Podváděl mě podle mě delší dobu, jenom si ty zprávy mazal.

  Jak dlouho jsi přemýšlela o rozchodu?

  Nebudu lhát, rozejít jsem se s ním chtěla už půl roku. Už mě nebavilo ho živit, neměla jsem kvůli němu peníze ani na granule pro psa, na očkování. Že jsem neměla na jídlo a pití, to je mi jedno, já bez toho dokážu být, ale že ten pes neměl co jíst, to mě štvalo nejvíce.

  Proč nešel do práce?

  Často jsem mu říkala, že už mě to nebaví vše táhnout sama a že si má najít práci. Říkal mi na to, že chce pracovat, ale ve skutečnosti jsem se tu práci pro něj snažila sehnat jenom já. Odpovídala jsem za něj na inzeráty a podobně. Něco vám řeknu, tohle celé plánoval už ve chvíli, kdy za mnou jel do Jablonce. Nechal práci ve fabrice, kde měl dobrou výplatu, sbalil si věci a jel bydlet ke mně. Celé to měl naplánované, že mě požádá o ruku. Živila jsem ho rok. Domluvil si třeba práci na stavbě, ale chodil tam tři měsíce a pak odešel, ani smlouvu si nenechal udělat. Dělal tam načerno a peníze si schovával pro sebe, neviděla jsem z nich nic. Platila jsem všechno! Přidával mi na nájem akorát asi dva měsíce v Jablonci, jinak nic.

  David tvrdí, že jsi mu vyhrožovala smrtí. Je to pravda?

  Rozhodně jsem mu smrtí nevyhrožovala. Nemám žádné kamarády, takže asi těžko bych mu hrozila tím, že znám někoho, kdo ho zabije. To jsou takové kecy... Dělá to schválně. Jediný můj kamarád je můj pes. A je mi trochu blbé to říkat, ale pak si ještě povídám sama se sebou v zrcadle, což je docela už smutné. Jenže co mám dělat, když mě vždycky každý podrazil? Takže jsem mu nevyhrožovala, to spíše on mně.

  Jak?

  Z jeho strany to bylo spíše takové to: Skočím pod vlak, když se rozejdeš se mnou, nebudu bez tebe žít. Dokonce jednou u mě v bytě už držel nůž a vyhrožoval, že si něco udělá! Nebo šel do koupelny, vzal si moji žiletku a že si podřeže žíly. Je zralý na psychiatra, proto jsem ho v tom bytě nechtěla. Nechci žít s psychopatem, kterého se bojí i můj pes. Také se vytahoval, že má kamarády mafiány a že není problém to udělat tak, že se nikdo nedozví, že zabil moji mámu nebo sestru.

  David říkal, že máš finanční problémy a nájem v Praze neutáhneš. Je to pravda?

  Není to pravda. Teď jsem si třeba za měsíc vydělala 52 tisíc korun a v dubnu mi přijde 85 tisíc, takže mám na nájem úplně v pohodě. Z invalidního důchodu, který dostávám kvůli epileptickým záchvatům, jsem si zaplatila všechny poplatky. Ať nekecá, že na to nemám. Nemám nouzi o peníze a na nájmy mám a budu mít.

  Chtěla bys Davidovi něco vzkázat?

  Ukončila bych to tím, že David je u mě hajzl, parchant, sr*č a maminčin mazánek. Už s ním nechci mít nic společného.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:00 úterý 25. července 2023. Anketa je uzavřena.

  • Haha
   141
  • Trapas
   19
  • Tvl
   17
  • Super
   16
  • Cože
   9
  • Sladký
   8