Středa 17. dubna 2024, svátek má Rudolf

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Sebastian Navrátil končí v Survivoru. Umírá mu tatínek, jede se s ním naposledy rozloučit

  Sebastian Navrátil (32) opouští Survivor kvůli otci, ten poslední roky bojoval s rakovinou, jeho stav se ale zhoršil a zpěvák se tak rozhodl, že se vrátí domů a s tatínkem se naposledy rozloučí. Navrátil se s otcem dlouhodobě nestýkal, táta totiž Sebastianovu matku opustil, když byla ještě v porodnici, a to kvůli jiné ženě. O syna pak zájem nejevil a neplatil ani alimenty. Upozornění: Článek obsahuje spoilery.

  Sebastian Navrátil se rozhodl opustit reality show Survivor. Příčinou jsou rodinné důvody, zpěvákovi totiž umírá otec. Sám přiznal, že se mu na ostrov neodjíždělo zrovna dobře, protože jeho otec trpí rakovinou a není na tom zrovna dobře.

  Tatínek se zpěváka pokoušel častokrát kontaktovat, ten se ale kontaktu s ním do poslední chvíle vyhýbal. S otcem neměl nejlepší vztahy, dlouhodobě se s ním nestýkal a dokonce spolu ani nevyrůstali, protože Sebastianovu matku opustil, když byla ještě v porodnici a utekl za jinou ženou.

  Navrátil přiznal, že byl na otce celý život naštvaný, ten totiž o syna velký zájem nejevil a neposílal alimenty. Zpěvákova matka tak zůstala v roli samoživitelky a způsob, jakým musela dřít, aby se se synem uživila, ji málem stál zdraví.

  „Poslední tři roky se mě táta snažil kontaktovat a spravit náš vztah. Přiznám se, že jsem o to moc nestál. Udělal spoustu věcí, které se asi nedají odpustit a zapomenout. Přestože si uvědomuji, jak je tato show velká a jak by mohla pomoct mojí kariéře, kapele a že bych mohl třeba i vyhrát nějaké peníze, myslím si, že to jsou věci, bez kterých se dá žít a na které mám čas a budu mít možnost jich dosáhnout nějakým jiným způsobem. Ale asi bych si do konce života vyčítal, kdybych se se svým tátou nemohl rozloučit,“ uvedl v pořadu zpěvák, který se dozvěděl, že jeho otec umírá.

  Smutná zpráva zasáhla všechny soutěžící

  „Říkal jsem si, že až tato chvíle jednou přijde, že se budu rozhodovat srdcem. Doufám, že mě nikdo nebudete mít za zbabělce, ale cítím, že bych měl být teď někde jinde a že bych měl udělat správnou věc,“ řekl podlomeným hlasem s tím, že odjíždí domů.

  „Na ostrově jsem našel spoustu odpovědí na moje nevyřešené otázky. Našel jsem tady také toho šestnáctiletého kluka, co jde na střední do prváku. Co jsem nečekal bylo to, že najdu i pár skutečných přátel, kteří mi budou chybět,“ dodal. Soutěžící nechal v absolutním šoku a v slzách. Za jeho odvahu mu složil poklonu i moderátor soutěže Ondřej Novotný.

  Soutěžící se ze zprávy zhroutili

  „Asi dokážeme tuto situaci nacítit tak, že to rozhodnutí opustit Survivor dává v tuto chvíli veškerý smysl. Pro vás by ale mělo být povzbuzením, že i s něčím takovým se možná dá do takové soutěže jít a pětadvacet dní s tím ve své hlavě bojovat. I s něčím takovým se dají předvádět výkony a mělo by pro vás být povzbuzením, že jsme mezi sebou měli kluka, který chtěl dokud to jenom šlo v soutěži zůstat, ne ji opustit když se zrovna nedaří, když se zasteskne anebo z důvodu o kterém věděl, než do soutěže šel,“ uzavřel Novotný.

  Fotogalerie