Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Drsné obvinění v Survivoru: Pirát se chová nesportovně a podvádí, obrátila Yenifer!

  V Survivoru se mezi kmeny strhla obrovská hádka. Yenifer dosud držela s Pirátem za jeden provaz, to se ale změnilo poté, co ho obvinila z podvodu a z nesportovního chování. S Yeni drží Ivana Jirešová, ale třeba i Radek, který prohlásil, že má nového úhlavního nepřítele, kterého se bude snažit dostat z ostrova. Tím je Bandurko, který měl simulovat zranění. Upozornění: Článek obsahuje spoilery.

  V Survivoru se strhla obrovská hádka, tentokrát kvůli jedné z her, během níž měli soutěžící šanci vyhrát velkou spoustu ovoce, oříšků, sprchu, ale třeba i koktejl. Vyhráli Lovci, podle Yenifer ovšem neprávem. Ta obvinila z podvodu třeba Piráta.

  „To nesportovní chování se těžko kouše, my máme v kmeni lidi, kteří hrají fair play, jsme tady sportovci jak mají být,“ postěžovala si Yenifer Novotnému s tím, že cokoli řekne, bude použito proti ní. Měla pravdu, její doposud největší spojenec, Pirát, kterého dlouho považovala div ne za staršího bráchu, na ní nenechal nit suchou.

  „Svůj názor si říct můžeš, ale každý profi sportovec ví, že jsou triky, které sice nejsou příjemné, ale nejsou za hranou, protože jsou v rámci pravidel. Když mi člověk, který vůbec nesportuje řekne, že „mi praví sportovci víme, co je fair play“ tak očividně vůbec neví nic,“ zaútočil na Yeni. Časy, kdy si slibovali, že spolu budou držet v dobrém i zlém jsou už očividně pryč. To okomentovala i samotná Yenifer.

  Yenifer se nelíbilo nesportovní chování druhého kmene

  „Z tvojí strany mě mrzí, že takový slova používáš. Ublížil jsi i Radkovi,“ dodala. Právě Radek ale celou hádku ukončil výhružným proslovem, za který sklidil mohutný potlesk.

  „Pirát se mi omluvil, nezdržoval za účelem, že simuluje zranění. On neviděl tu těžkou dvacetikilovou desku, omylem ji upustil, nemohl to vědět. Na druhou stranu Bandurko simuloval zranění, což přináší na druhé straně určitou sympatii. Přirovnal bych to k Maradonově ruce, jsi simulant, kterého chci dostat z téhle hry. Těším se na sloučení, budeš můj největší nepřítel,“ vyzval Bandurka.

  Fotogalerie