Co dělá Seal v Praze? V Česku ho zdrželo neštěstí, a tak se fotí s půlkou Prahy

Budete-li v těchto dnech dávat pozor, můžete se v centru Prahy střetnout s britským zpěvákem Sealem. Ten ale v Praze není dobrovolně, a kdyby to bylo na něm, již dávno by byl pryč. Kvůli ztraceným dokladům ale nemůže vycestovat!

Zatímco na konci loňského roku byl atrakcí pro Pražany Orlando Bloom, který obcházel pražské bary, v lednu do Prahy zavítal britský zpěvák a expartner topmodelky Heidi Klum Seal. Jak jsme již informovali na konci minulého týdne, se svým dlouholetým kamarádem Paľem Haberou se potkal u něj ve studiu.

A ačkoliv poté chtěl vycestovat z Česka, nebylo mu to umožněno. Podle informací Expresu totiž v Praze ztratil svůj cestovní pas, a tak si musel pobyt v Praze prodloužit. A rozhodně se nenudí. Začátkem týdne se dokonce zúčastnil večírku rádia Evropa 2, kde zastínil dokonce i největší hvězdu stanice Leoše Mareše, který si se Sealem pořídil dokonce dvě fotografie.

Snímek s ním ulovili dokonce i zaměstnanci restaurace Next Door by Imperial. A ačkoliv v podniku takové úrovně by se personál měl podobných věcí zdržet, Seal s nimi rád zapózoval.

Tak snad mu britská ambasáda brzy vystaví nový cestovní doklad, pokud se tak již nestalo, a on se bude moct vrátit domů. Ačkoliv poté, co na svém Instagramu zesměšnil nedotknutelnou Oprah, se mu krátký azyl v Praze určitě hodil.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 22:26 20. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  19
 • Tvl
  7
 • Haha
  5
 • Trapas
  5
 • Sladký
  5
 • Cože
  4
Komentáře