jít naiDNES.cz

Dvě tváře Sarah J. Parker: Hvězda Sexu ve městě věší fanouškům bulíky na nos!

Sarah Jessica Parker a její dvě zcela rozdílné tváře | foto: Profimedia.cz

To je proměna jako hrom! Počátkem srpna nafotila herečka Sarah Jessica Parker reklamu na víno. Sedí u skleničky a vypadá, že by z fleku mohla jít na molo a svým půvabem konkurovat o polovinu mladším modelkám. Jenže o měsíc později ji fotografové zachytili na večeři s manželem a do oné půvabné dámy měla zatraceně daleko!

Proměny vzhledu slavných herců a hereček jsou vždy zajímavým tématem. Ještě zajímavější ale jsou, když k nim dojde během jediného měsíce.

Vyprávět by mohla hrdinka kultovního Sexu ve městě Sarah Jessica Parker. Ta počátkem srpna nafotila reklamu pro značku vín Invivo Wines. 

Na fotce sedí u stolu se skleničkou vína a působí jako mimořádná kočka.

Sarah Jessica Parker a její dvě zcela rozdílné tváře

Takto vypadá Sarah Jessica Parker v reklamě.

Jenže pak se přeneseme na konec srpna. To Sarah Jessicu vyvedl její manžel Matthew Broderick na romantickou večeři. Že se slavná herečka cpala, jako by měla umřít hladem, to je věc spíš úsměvná. Od oné šarmantní dámy je ale k nerozeznání.

Kam zmizela ta půvabná dáma?

Kam zmizela ta půvabná dáma?

Je to nepochybně tím, že si s přípravou před zrcadlem evidentně nelámala hlavu. Vlasy svázala do culíku a nebyla ani namalovaná. Třešničkou je její cihlově oranžová barva. Ta vypadá, že to herečka přehnala se solárkem.

Sarah Jessica Parker a její dvě zcela rozdílné tváře

Sarah Jessica Parker na večeři s manželem

Každopádně ale byla Sarah Jessica Parker ve vynikající náladě a to jí jako vždy sluší!

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat