Nováková jako designérka: Byt změnila k nepoznání a nabídky se jen hrnou

Sandra Nováková se ukázala jako velmi zdatná bytová designérka. O zakázky teď jistě nebude mít nouzi. | foto: Koláž Expres.cz

Myslet na zadní vrátka se vyplatí! Svoje o tom ví i Sandra Nováková (36), která se pustila do návrhů interiérů. Hvězda seriálu Modrý kód je v tom sakra dobrá, a tak po úspěšném debutu na poli přestaveb hned dostala další zakázku. I kdepak, tahle holka se neztratí!

„Konečně hotovo! Můj první kompletní design interiéru. Je v něm i spousta vlastnoruční práce, viz věšák v předsíni, stěna za jídelním stolem nebo tyrkysový botník. Ten teda vyráběl spíš Vojtěch Moravec,“ pochlubila se Sandra Nováková.

„Já ho jen dobarvila. Ale jsem na sebe fakt pyšná! A hlavně už mám zakázku na další proměnu! Z toho mám úplně největší radost. Miluju to! Jo a na poslední fotce je vidět původní stav,“ doplnila pyšná designérka, která se na bytovém poli opravdu našla.

„Nádhera! Jsi profesionální interiérová designérka a k tomu i kutilka v jednom, Sandro. Kdyby se přestalo točit a hrát, tak jsi v klidu!“ napsala jí pod snímky z nového bytu jedna z jejích kamarádek.

Nabídky na další zakázky na sebe přitom nenechaly dlouho čekat. „Nechceš u mě nastoupit,“ zeptal se Novákové známý a úspěšný architekt Vít Máslo. „No konečně, na tuhle nabídku čekám už od čtvrtka,“ smála se herečka.

Jisté je jedno, kdyby Modrý kód přestali točit a o veleúspěšné Barování nebyl do budoucna zájem, Sandra se o práci bát nemusí...

Fotogalerie

Komentáře