jít naiDNES.cz

Krásná Nováková si vyzkoušela náhrdelník za 35 milionů. O dárky si doma musí říkat

Sandra přiznala, že se cítila jako princezna. | foto: Halada

Hvězda primáckého Modrého kódu Sandra Nováková si vyzkoušela roli modelky. A ne ledajaké. Měla tu čest vyzkoušet si náhrdelník z nejdražších perel světa v hodnotě 35 milionů korun. Expresu prozradila, proč s ním neutekla.

Sandra Nováková sice nikdy modelkovské ambice neměla, možná ale udělala chybu. Krásná herečka předvedla, že by mohla konkurovat kdejaké missce. Za tři roky sice oslaví 40. narozeniny, v růžovém kostýmku vypadala ale úchvatně. A z focení s náhrdelníkem z nejdražších perel světa na krku měla radost i sama herečka.

„Připadala jsem si jako princezna a neuvěřitelně žensky. Myslím, že mi v tu chvíli vyletělo sebevědomí do oblak. Byl to zvláštní pocit. Jako bych se na chvilku ocitla v pohádce a z oříšku si vytáhla to, co vás okamžitě promění v princeznu,“ svěřila se Sandra, pro niž šlo o velmi výjimečnou situaci. S partnerem Vojtou Moravcem prý příliš romantiky neprožívá.

„Většinou si musím o překvapení tak trochu říct. On je přes romantiku celkem velký autista. Není to typ muže, který překvapuje dárky. O to víc si pak ale vážím takové situace, když se stane,“ vysvětlila herečka, která má podle svých slov ráda šperky téměř všeho druhu.

„Mám rády ty od decentních až po hodně výrazné a hravé. Nebráním se asi žádnému stylu. I když dřevěné korále u mě asi nenajdete,“ uvedla Nováková, jež nám prozradila, proč s náhrdelníkem za 35 milionů korun neutekla.

A důvody k tomu měla pouze praktické. „Měla jsem dost vysoké podpatky a v Pařížské ulici jsou kostky,“ smála se Sandra.

Fotogalerie

Premium

Kořeněná jídla ani káva neškodí, vyvrací profesor Tesař letité mýty

Kola je pro ledviny hrob. Nejlepší je nesolit a nejíst ostrá exotická jídla. Alkohol dokáže „propít“ ledviny, které je...

Premium

Hra o 80 tisíc: kolik peněz navíc mohou rodiče získat a jak to udělat

Rodičovský příspěvek se od ledna zvýší ze současných 220 tisíc korun až na celkových 300 tisíc. MF DNES přináší návod –...

Premium

Test celoročních pneumatik. Jak si vedou za sucha, za mokra a na sněhu

K celoročním pneumatikám výrobci přistupovali po dlouhá léta macešsky. Konečně se však vrátily do jejich přízně....

Komentáře