Tofi vypadá jako sňatkový podvodník: Zazáří v roli italského svůdníka Luigiho!

Sagvan Tofi jako italský donchuán Luigi, který bude svádět svou bývalou lásku. | foto: Koláž Expres.cz

Než se konečně usadil, prošly jeho životem zástupy žen. Na (ne)dávno minulé svůdnické doby si Sagvan Tofi (54) rád zavzpomíná i v rámci svého comebacku na televizní obrazovku. V roli italského, trochu omšelého hřebce Luigiho se blýskne v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě.

„Ordinaci v růžové zahradě 2 miluje moje dcera a já ji každé úterý a čtvrtek, už asi rok a půl, odtrhávám od televize a řešíme, o které přestávce půjde spát, protože jde druhý den do školy,“ směje se Sagvan Tofi, který je novou posilou oblíbeného seriálu televize Nova. 

„Když jsem tuto nabídku dostal, tak mi bylo hlavně kvůli ní milou povinností ji přijmout. Největší radost jsem tak udělal své dcerce, pro kterou jsem nyní hrdina,“ doplnil herec, zpěvák, producent a autor muzikálů ke své nové roli Itala Luigiho.

Devítiletá dcerka Satine ale není jediným důvodem: „Byl jsem nabídkou velmi překvapený, taková příležitost se nemůže odmítnout, je to zkušenost k nezaplacení,“ dodal Tofi. Na příchod šviháka do děje Ordinace v růžové zahradě 2 se diváci mohou těšit už v 889. díle, a to 16. dubna.

Známý herec a producent má k Itálii překvapivě blízko, nejen svou jižanskou vizáží, ale i osobním vztahem. Sagvanova matka se před dvaceti lety na Apeninský poloostrov odstěhovala za svou životní láskou. S tou se shodou okolností a souhrou náhod poznala na seznamce. 

Docela vtipný fakt, zvláště když člověk zohlední fakt, že v té době byly seznamky v plenkách...


Komentáře