jít naiDNES.cz

Mistr velkých gest Rytmus se po svatbě rozněžnil. Bere to tentokrát vážně?

Rytmus se rozvášnil na Instagramu a dojal sám sebe. | foto: instagram

Raper Rytmus se konečně oženil s pohlednou moderátorkou Jasminou Alagič, a jak se dalo vytušit, událost vzbudila větší pozornost než volba první slovenské prezidentky. Bodyguardi, všechno velkolepé a nabité emocemi. Manželství Patrika Vrbovského pořádně sebralo a na sociálních sítích se rozněžnil jako nikdy předtím. Tedy když nepočítáme ódy, které pěl na Daru Rolins.

Jindy chvástavý a nabubřelý raper po svatbě roztál jako led! Na sociálních se o svých citech rozepsal tak, že by tím dostal i Rosamunde Pilcherovou, kdyby ještě byla mezi námi.

„Moment, na který jsem čekal celý život. Jsem ochotný pro tebe zemřít. Navěky a v mém srdci. Při této větě jsem nemohl asi půl minuty pokračovat,“ píše dojatý Vrbovský na Instagramu.

To největší ale teprve přijde.

„Mám pocit, že za poslední rok žiji v pohádce. Žena, která mi změnila život jedním nevinným setkáním. Stačilo pár sekund a věděl jsem, že můj život už nebude jako předtím. Zažívám něco silného, co mě změnilo, a denně to sílí víc a víc. Možná mi neuvěříte, ale věděl jsem, že ten nahoře to zařídí, abych potkal ženu mého života a matku našich dětí,“ pokračuje Rytmus, který se své čerstvé manželce vyznává z lásky.  

„Jsem hrdý a šťastný. Oslovení ‚moje manželka‘ ve mně vyvolává něco silného. Něco, co musím chránit a o co se musím starat do konce života. Být pán domu, být dobrým otcem a mužským vzorem, to beru jako automatickou věc. Pozor, toto se s chozením nedá srovnávat. Manželství a rodina je nejvyšší úroveň vztahu a mělo by to být jen jednou v životě,“ píše v dalším příspěvku.

Nikdo nepochybuje o tom, že to Patrik Vrbovský bere vážně. Koneckonců se oženil a jistě se nehodlá rozvádět. Na druhou stranu je raper mistrem rozmáchlých gest a ještě rozmáchlejších slov.

Když byl Rytmus v počátcích vztahu s Darou Rolins, byli jsme svědky podobně silných řečí, a jak to dopadlo...

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat