Rytmus zaútočil na českou hudbu. Zesměšnil kapelu Moravanka, promluvil o Ortelu

16. ledna 2018
Ani po letech v branži se nenaučil snášet kritiku. Patrik Vrbovský alias Rytmus neunesl, že mu čeští fanoušci vyčetli, že ztrácí paradoxně svůj věhlasný rytmus. Natočil o tom hned několik videí a vzal si do pusy Moravanku!

Patrik Vrbovský včera neměl svůj den. Svým fanouškům se chtěl na Instagramu pochlubit s novým hitem Walk, který natočil s Mega M, a místo chvály se dočkal kritiky. Tu ale Rytmus, který se v songu jenom chlubí, čeho všeho dosáhl, nemá rád.

I proto se hned začal bránit a neostýchal se ani zaútočit na dechovou kapelu Moravanka. „Češi píšou, že vypadávám z rytmu. Haha. Bratři, Češi, a vám nejebe, že mi po dvaceti letech píšete, že vypadávám z rytmu? More. To není Moravanka, aby se začínalo na první dobu,“ říká ve videu Rytmus, který z Čechů nenápadně udělal rasisty, když do sporu vtáhl Ortel.

„Ani se nedivím, že u vás Slavíka vyhrává xenofobní skupina Ortel,“ dodal Patrik. My sice nevíme, jestli vypadává z rytmu, ale víme, že by to chtělo víc pokory a méně útoků na fanoušky. Rytmus – ať s rytmem, nebo ne – by si měl uvědomit, že právě bez nich by těžko měl ty nadupané rolexky, o kterých tak rád zpívá.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 7:52 středa 16. května 2018. Anketa je uzavřena.

  • 89
  • 15
  • 15
  • 11
  • 5
  • 3
Komentáře