jít naiDNES.cz

Roman Vojtek se oženil. Krásnou Petru si vzal tajně na zámku!

Novomanželé Vojtkovi | foto: Instagram Romana Vojtka a Petry Vojtkové

Roman Vojtek do toho znovu praštil. Během tajného obřadu pojal za manželku svou muzikálovou kolegyni Petru Vraspírovou, nyní již Vojtkovou. Manželé se s novinkou pochlubili na sociálních sítích!

Zásnuby proběhly sice teprve letos v lednu, již jsou ale svoji. Roman Vojtek a Petra Vraspírová si řekli „ano“ 13. července na zámku Napajedla.

„S láskou, Vojtkovi,“ napsala rozněžnělá Petra, která v bílých šatech vypadala jako princezna. „Krásný večer vám přejí Roman a Petra Vojtkovi,“ pochlubil se Roman, pro něhož to byla, na rozdíl od Petry, druhá svatba.

Sňatek s krásnou Terezou Vojtkovou, se kterou má dceru Editku a syna Benedikta, se mu z dosud neobjasněných důvodů rozpadl jenom několik dní před porodem syna Benedikta.

Vojtek svou rodinu opustil před čtyřmi lety ze dne na den, čímž si proti sobě poštval veřejnost. Svůj čin nikdy neomlouval, jenom se nechal slyšet, že se nerozhodl ze dne na den.

S Petrou Vraspírovou se dal dohromady necelý rok poté, co opustil svou rodinu, a to během zkoušek muzikálu Mamma Mia!, v němž ztvárnil roli jejího otce. Co působilo zprvu jako krátkodobá známost, se záhy proměnilo na životní partnerství.

Velkou roli v tom hrál fakt, že si Petra sedla s jeho dcerkou Editkou, která dokonce Vojtkovi pomáhala vybírat zásnubní prstýnek, jímž ji letos v lednu požádal o ruku.

Ano si řekli tři roky po rozvodu s Terezou Vojtkovou. 

Novomanželům gratulujeme.

Fotogalerie


Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat