Největší fanoušek úspěchu v Česku: Krajčo „převléká dresy“ a fanoušci zuří

Richard Krajčo je tak trochu fanoušek úspěchu. | foto: Profimedia.cz

Kolika klubům držíš palce, tolikrát jsi člověkem! Tímto heslem se nejspíše řídí frontman kapely Kryštof Richard Krajčo (41). Kdyby se někdy konala soutěž o největšího fanouška úspěchu v Česku, je tento populární zpěvák velkým favoritem! I přestože se tluče do prsou, jak velký je srdcař, s chutí oslavuje výhry konkurenčních mančaftů.

Ostravský rodák Richard Krajčo má na své paži vytetované logo milovaného Baníku, k němuž se hrdě hlásí. 

Teď se ale zpěvák skupiny Kryštof objevil ve svatostánku pražské Slavie a přihlížel tomu, jak červenobílí oslavují svůj devatenáctý ligový titul.

Krajčo navštívil derby pražských „S“, kam pokaždé zavítají davy celebrit. Toto derby bylo ale speciální v tom, že se neslo pouze v duchu slávistických oslav, jelikož o mistrovi ligy už bylo rozhodnuto.

Velká většina fanoušků Sparty na stadion ani nešla. Nechtěli totiž vidět rivala, jak si užívá zisk dvou cenných trofejí. 

To Krajčo si ale „červenobílou párty“ nenechal ujít! Dění na trávníku totiž téměř nikoho nezajímalo, všichni tam přišli kvůli tomu, co bude následovat po zápase.

Richard Krajčo si nenechal ujít oslavy slávistického titulu.

Richard Krajčo si nenechal ujít oslavy slávistického titulu.

Navíc toto není poprvé, co Krajčo „převlékl dres“. Loni v srpnu tento vyhlášený baníkovec koncertoval v Plzni a dostal jako dárek dres tamní Viktorie, který byl podepsán hráči. 

Na pódiu si ho tehdy vyzkoušel a culil se, jako by se mu snad splnil dětský sen.

Krajčo během koncertu v Plzni.

Krajčo během koncertu v Plzni

Krajčo tehdy čelil drsným útokům z řad fanoušků ostravského Baníku, kteří ho například nazývali „prodejnou ku*vou“. Zpěvák přiznal, že někteří mu psali i výhrůžné zprávy.

„Prodejná lehká děva, ale to už vím dávno. Hlavně že má vytetované FCB. Sebrat permanentku a zakázat vstup na stadion,“ napsal v jedné z diskuzí fanoušek Baníku Ostrava Lukáš.

Baníkovec Krajčo dostal dres Viktorie Plzeň podepsaný od hráčů. A měl z něj...

Baníkovec Krajčo dostal dres Viktorie Plzeň podepsaný od hráčů. A měl z něj viditelnou radost!

Z těchto reakcí si Krajčo ale zřejmě nic nedělá a vesele podporuje další týmy, jimž se daří. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat