Vykradl Krajčo Kluse? Jejich klipy se nápadně podobají, část lidí souhlasí

Došla Richardu Krajčovi inspirace? Vypadá to tak! Jeho poslední videoklip k písni Zůstaň tu se mnou totiž nápadně připomíná dva roky starý klip jeho úhlavního soka Tomáše Kluse Přeju Ti. Všimla si toho i Klusova žena Tamara, která se Krajčovi na dálku řádně vysmála!

Pokud si nějací dva čeští zpěváci nemohou přijít na jméno, jsou to Richard Krajčo a Tomáš Klus. Ještě v roce 2013 sice spolu natočili veleúspěšný hit Cesta, který do dnešního dne na YouTube zhlédlo více než 26 milionů lidí, pak se ale jejich cesty rozešly.

Klusovi nejdřív vadilo, že nemá v písni Cesta tolik prostoru, jak se měli původně s Krajčem dohodnout, a pak se nelichotivě vyjádřil ohledně Kryštof kempů, což byla definitivní tečka za jejich přátelstvím.

Přestože se již roky nepřátelí, svou tvorbu pečlivě sledují.

Zřejmé je to i z nového videoklipu Richarda Krajča Zůstaň tu se mnou, který je podle všeho inspirovaný dva roky starým počinem Tomáše Kluse.

Toho si všimla i Tamara Klusová, která využila příležitosti a úhlavnímu sokovi svého manžela se na dálku pořádně vysmála. Podle týdeníku Sedmička totiž vytvořila anketu, zda i jejím fanouškům přijde Krajčovo počínání trapné. K anketě napsala, že se počůrá smíchy.

Zajímavé je, že anketa skončila fifty fifty. Předně 52 procent totiž hlasovalo pro ano a 48 procentům to nepřišlo trapné. Co si myslíte vy?

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 31. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • Trapas
  41
 • Super
  9
 • Sladký
  9
 • Haha
  6
 • Cože
  5
 • Tvl
  5
Komentáře