S Genzerem vypadl ze StarDance i vtip. Nikdy mu ale neříkejte, že je tanečník diska

Umí Richard Genzer být alespoň půl minuty vážný? Vypadá to, že ne. Během pondělního rozhovoru pro sociální sítě StarDance dokonce porotu přirovnal ke Čtyřlístku!

Taneční partnerce Richarda Genzera Janě Zelenkové se v sobotu večer muselo docela i ulevit. Již totiž nebude muset celé dny trávit s oblíbeným komikem, který je známý tím, že nedokáže vydržet chvilku bez svých legrácek. Jinak tomu nebylo ani během pondělního rozhovoru.

Právě tam Genzer předvedl, proč fanoušci StarDance smutní, že v minulém kole vypadl právě on. „Děti, tančete, je to pro vás dobré. Sice ve třiceti osmi letech nebudete chodit, ale je to pro vás dobré. Rosických bylo dost, chceme nové Harapesy,“ řekl Genzer.

Na dotaz, zda smutní, že vypadli, odpověděl, že horší by bylo, kdyby vypadl proud. Vážně nedokázal odpovědět ani na dotaz, co pro něj bylo ve StarDance nejtěžší. „Nejtěžší na StarDance bylo probudit se v neděli ráno po afterparty,“ rozesmál i svou taneční partnerku Richard.

V tu chvíli alespoň na vteřinu zvážněl. „Pak ta minuta před přímým přenosem. A jelikož mám v hlavě jiný časoprostor, byla to pro mě hodinka,“ přiznal.

Bez vtipu neodpověděl ani na dotaz, komu nyní budou ve StarDance fandit. „Jak jsme vypadli, tak jsem si všechny vymazal z telefonu. Nikomu vítězství nepřeju,“ řekl Genzer, který záhy porotu přirovnal ke Čtyřlístku.

Když na to přijde, Richard se dokáže i rozčílit. Takové momenty nastaly dva, to když se Jana divila, že rybaří, protože je to prý nehumánní, a pak když řekla, že Richard kdysi tančil disko. „Byli jsme legendami v oboru a ty řekneš disko tance? Celý můj život se o něco snažím a ona to shrne a řekne disko tance. To chci na hrob. Zde leží disko tance,“ rozčiloval se na oko Genzer, na němž bylo vidět, že se ho to dotklo. Přece jenom roky působil v tanečním uskupení UNO, jehož členové patřili k české špičce.

Po zhlédnutí tohoto rozhovoru vám bude jasné jedno. Ze StarDance o víkendu vypadl vtip. Zachránit to může snad jen moderátor Marek Eben, kterému se Genzer v rozhovoru omluvil za svou narážku, že si počká na jeho chybu a vrátí se jako moderátor. Eben prý chyby nedělá a počká si, až ji udělá Tereza Kostková.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:00 13. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  18
 • Tvl
  10
 • Cože
  8
 • Trapas
  7
 • Haha
  5
 • Sladký
  4
Komentáře