Retro letí! Jak vypadaly české celebrity, když ještě nikoho nezajímaly

Takhle vypadaly celebrity, když je ještě skoro nikdo neznal. | foto: reprofoto Youtube.com

Jak vypadaly české celebrity, když ještě nebyly slavné a toužily po tom prorazit? Našli jsme jejich začátky v televizi.

V posledních dnech je Facebook plný fotek našich přátel, když ještě byli dětmi. Do retro výzvy se zapojují i celebrity, jenže Expres.cz zašel ještě dál. Našli jsme fotky a videa celebrit, které si na Facebooku asi nezveřejní. Jak vypadaly v době, kdy po slávě teprve lačnily?

Fotogalerie

Lucie Borhyová jako blbá blondýna

Borhyová je asi nejznámější moderátorkou Česka a už 17 let tvoří dvojici s Reyem Korantengem. To, že je miláčkem národa, se ukázalo několikrát v komerčních anketách popularity televizních tváří.

Jenže ještě než ji Vladimír Železný objevil pro Televizní noviny TV Nova, střihla si roličku „blbé blondýny“, které chcíplo auto v nováckém pořadu z 90. let Ptákoviny.

Aneta Langerová vymetala pěvecké soutěže

Je to už jedenáct let, co se v Česku proslavila Aneta Langerová coby první vítězka SuperStar. Jenže tahle pěvecká reality show nebyla tou první, kde zkoušela svoje štěstí. Ještě před ní zpívala v novácké soutěži, kterou moderoval Pavel Trávníček a Sabina Laurinová Doremi.

Rey Koranteng jako rosnička

Málokdo si už vzpomene, že kolega Borhyové Rey Koranteng na Nově kdysi začínal jako rosnička. Na startu první komerční televize v Česku moderoval zprávy o počasí. Zajímavé je, že tehdy ještě ani neměl maturitu, kterou si později dodělal.

Když Monika potkala Trávníčka

V Doremi zkoušela štěstí i Monika Fialková, manželka herce Pavla Trávníčka. Ostatně tam se spolu seznámili a dneska jsou spolu už jedenáct let. Během natáčení pořadu by ji těžko napadlo, že se jednou prvdá za stárnoucího moderátora-herce, který s ní stál na pódiu.

Vyvolený Martin Hranáč

Dobře, Martin Hranáč není žádná celebrita a možná si tohoto exhibicionistu někdo matně pamatuje z primácké reality show Vyvolení, ale když jsme narazili na tohle video, nesměl v našem seznamu chybět. Mimochodem s popisem videa nemáme nic společného.

Tanečnice Erbová

Když se Vlaďka Erbová ještě neproducírovala po přehlídkových molech, živila se jako nehtová manikérka. Zahlédnout ji ovšem mohli pamětníci v šíleném pořadu Novy Rande, který moderoval odpadlík Slávek Boura a Markéta Majerová. Erbová se v jednom dílu mihla jako tanečnice.

Vlaďka Erbová v 90. letech tančila v hypertrapnopořadu TV Nova Rande.

Vlaďka Erbová v 90. letech tančila v hypertrapnopořadu TV Nova Rande.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 5:00 11. března 2016. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  53
 • Super
  34
 • Trapas
  34
 • Tvl
  23
 • Cože
  21
 • Sladký
  14
Komentáře