jít naiDNES.cz

Řepka pro smích! Tetování vypadá jako Krainová zamlada, posmívají se youtubeři

Myslel si, že se z jeho romantického gesta celá republika posadí na zadek, stal se ale přesný opak. Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová jsou znovu absolutně všem pro smích. Vysmála se jim i oblíbená youtuberka Lucie Schejbalová alias Sejroška.

Pokud jste si mysleli, že Tomáš Řepka a Kateřina Kristelová už nemohou udělat nic, čím by se v očích veřejnosti ještě víc shodili, spletli jste se. Důkazem toho jsou události posledních dní. Exfotbalista se totiž pochlubil, že si na svou pravou paži nechal vytetovat podobiznu své aktuální partnerky Kateřiny Kristelové.

Ačkoliv nejspíš za své romantické gesto očekával pochvalu, dočkal se přesného opaku. Kromě toho, že lidé na sociálních sítích řeší, že žena na tetování je víc podobná Simoně Krainové než plavovlasé moderátorce, Řepka s Kristelovou se postarali ke konci roku o nejparodovanější fotografii.

A tu nejpovedenější parodii zveřejnila youtuberka Lucie Schejbalová alias Sejroška, která se rozhodla risknout předvolání před přestupkovou komisi. Toho se ale, jak se zdá, obávat nemusí. Její výtvor totiž nebaví jen všechny internetové posměváčky, ale údajně přišel vtipný i samotné Kristelové, která podle nás pochopila, že útočit na populární youtuberku způsobí víc škody než užitku.

Snímek Kateřiny Kristelové a Tomáše Řepky, jak leží na gauči a chlubí se novým tetováním, se tak stává virálním hitem letošní zimy a brzy bude parodovanější než fotografie Jaromíra Jágra, kterou před třemi lety vyfotila mladičká modelka a nejspíš jeho jednorázová milenka Kateřina Provazníková.

Necháme se překvapit, zda se i tentokrát snímek dostane do zahraničí. S ohledem na to, že je na něm i chybný nápis v angličtině, nedivili bychom se, kdyby si ho všimli i britští novináři. Je ale otázkou, kdy se tak stane. Přece jen jim chvíli potrvá, než rozluští, co tím chtěl básník říct.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:42 20. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Haha
  70
 • Trapas
  28
 • Super
  16
 • Tvl
  16
 • Sladký
  12
 • Cože
  10
Komentáře