jít naiDNES.cz

Nudí se vaše děti? Nenechte si ujít Ratolest Fest. Přes 100 aktivit, kroužky a celebrity

Už tuto sobotu na pražské náplavce vypukne 6. ročník oblíbeného programu pro děti Ratolest Fest. | foto: foto: Ratolest Fest

Máte děti, které se doma nudí, a už nevíte, jak byste je zabavili, aby nezlobily? Máme pro vás skvělý tip, který vás zbaví stresu, co s tím aktivním dítkem, které nic nebaví. Není nic lepšího než vyzkoušet různé sporty, což můžete už tuto sobotu 25. května na pražské náplavce na Ratolest Festu. Uvidíte, jak se vám uleví a děti budou nadšené.

Zabavit děti je někdy nadlidský úkol. To zná snad každý rodič. Něco je baví jen chvíli, za chvíli od toho utečou a už nemáte kapacitu vymýšlet nové zážitky.

Jestli jste v takové situaci, měli byste rozhodně vyzkoušet již 6. ročník Ratolest Festu, který se bude konat tuto sobotu od 9–19 hodin na dvou pražských náplavkách. A co je ještě lepší, vstup je zdarma. Organizátoři vaše dítka zabaví a vy si můžete dát v klidu kafe. Nebo se můžete zapojit také do různých atrakcí. 

Ratolest Fest je rodinný festival, z něhož si návštěvníci odnášejí zážitky a inspiraci namísto zboží. Náplavky po obou březích Vltavy nabízí přes 100 interaktivních stanovišť sportů, kroužků a volnočasových aktivit pro děti, ale i rodiče. 

Na Ratolest Festu mohou strávit rodiny celý den objevováním a zkoušením, aniž byste nutně museli sáhnout do kapsy pro portmonku. Na festival se neplatí vstup a všechny programové prvky jsou zdarma.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat