jít naiDNES.cz

Radko Gudas o nenarozeném miminku: Pohlaví nechceme vědět, bude to překvapení

Na ledě je za drsňáka, ale v soukromí je to milý a sympatický muž, který nade vše miluje svou rodinu. Přece jen ale teď nezažíval moc pěkné období, když ho jeho milovaný klub Philadelphia Flyers vyměnil do Washingtonu Capitals. Nechtěl se stěhovat zase do jiného města, zvykat si na nový kolektiv. Sám se s tím už ale smířil a těší se na nové začátky. Narodí se mu totiž v novém domově třetí potomek.

Na ledě nejde pro ránu daleko, zato v reálném životě je to milující manžel a tatínek dcery Leontýnky a syna Kvída. Na začátku října se do slavné rodiny narodí další potomek. Už ví Radko Gudas pohlaví třetího miminka?

„Nevíme, co se nám narodí, je nám to jedno, hlavně když to bude zdravé. I u Kvída jsme nechtěli vědět pohlaví, abychom měli překvapení. Teď to také chceme vydržet, je to krásné, když to zjistíte až u porodu. Narodit by se mělo první týden v říjnu,“ rozpovídal se Radko pro Expres.

Ten má teď kromě začátku letní přípravy i jiné starosti. Musí najít nové bydlení pro svou rodinu, která teď dlouhou dobu žila ve Filadelfii, kde jeden z našich nejlepších hokejistů válel na ledě. Teď musí jejich život zabalit do krabic a kufrů a vydat se směr Washington.

„Není to nic příjemného, ale už jsem si volal s realitními makléři, aby nám našli nějaký vhodný dům či byt. Pak to vidím na jeden kamion, který nám odveze všechny věci, máme totiž i vlastní vybavení, takže toho při stěhování nebude zrovna málo,“ smál se Radko, který je ale na kočovný život zvyklý. 

Už jako malý chlapec procestoval celou Evropu, protože jeho táta Leo Gudas byl slavným hokejistou a celá rodina cestovala samozřejmě s ním.

Radko by pro svou rodinu a děti dýchal.

Radko by pro svou rodinu a děti dýchal.

„Rok co rok jsme chodili do jiných škol, měnili kamarády, museli mluvit jinými jazyky, měli jsme proto k sobě hodně blízko se sestrou Karolínou, měli jsme vlastně jen sebe,“ povídal dál tvrďák Gudas, který se přiznává, že proto i Káju, muzikálovou zpěvačku, dost chránil.

Teď se hlavně těší, až se z něj stane trojnásobný tatínek. „Pomáhám ženě, jak to jen jde. Umím přebalovat, koupat, jen bohužel nejsem tolik doma, jak bych chtěl. Často jezdíme na tripy, to jsem pryč třeba více než týden. Ale když jsem doma, tak se dětem věnuju. Moje manželka by dokonce chtěla čtyři děti, ale to už asi nedám,“ dodal se smíchem Radko.

Ten má ještě dva nesplněné sny. Kromě toho, že chce, aby měl šťastnou a zdravou rodinu, přál by si, aby vyhrál Stanleyův pohár a mistrovství světa. 

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat

Vezmeme vás na titulní stranu
Čtvrtek 17. října 2019, svátek má Hedvika
EXPRES

jít naiDNES.cz