Úterý 28. ledna 2020, svátek má Otýlie
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • jít naiDNES.cz

  Ve StarDance jsem zažila velká lidská zklamání, posteskla si Třeštíková

  Radka Třeštíková se obula do lidí ve StarDance, prý tu zažila několik velkých lidských zklamání. | foto: Koláž Expres.cz

  Radka Třeštíková (38) opustila StarDance a servítky si rozhodně nebrala. Zatímco její předchůdci hýřili optimismem a rozdávali úsměvy na všechny strany, spisovatelka se netají tím, že ji někteří v soutěži dost zklamali. Zároveň působí dojmem, jako by na parketu trávila čas, protože „musela“. Není to pravda, šla do toho dobrovolně a dostala za to zaplaceno.

  „Nepřistupovala jsem k tomu jako k soutěži, spíš mi záleželo na lidech, kterými se obklopuji. Nerada se ve svém věku obklopuji lidmi, kteří by byli, tyjo, jaké mám použít slovo, kteří by mě nezajímali, něco mi do života nepřinášeli a nebyli mi něčím blízcí,“ nechala se slyšet Radka Třeštíková, která spolu se svým tanečníkem Tomášem Vořechovským odpovídala na dotazy diváků StarDance.

  I tentokrát působila poněkud znuděným a unaveným dojmem, na hony vzdálená svým předchůdcům, co soutěž opustili před ní. Pokud byla někomu nesympatická, tímto výstupem si to rozhodně nevylepšila, naopak.

  „Tady ve StarDance jsem musela občas komunikovat i s lidmi, které bych si do života nepustila,“ uvedla Třeštíková, která už se těší na to, že bude mít zase čas i na jiné věci a hlavně svoji rodinu, již kvůli náročným tréninkům a tanci zanedbávala.

  „Se soutěží mám spojeno i několik velkých lidských zklamání, snažím se to v sobě zpracovat, abych v sobě nechala jen to hezké a nechala si u sebe lidi, kteří za to stojí,“ překvapila spisovatelka, kterou se snažil podporovat hlavně její taneční partner Tomáš Vořechovský.

  „Snažil jsem se vytvořit bublinu, do které jsem nepouštěl negativní emoce a vlivy. Chci si nechat hezké vzpomínky a to negativní vytlačit ven a nepřipustit si to,“ doplnil s tím, že se s Třeštíkovou vždycky snažili být jiní než ostatní a jít si vlastní cestou.

  „Pak jsme zjistili, že ostatní to tak nemají,“ poznamenala suše Třeštíková, která nezapomněla dodat, že nejvíc přísná je hlavně na sebe. Evidentně má ale dost výhrad i ke svému okolí a nebojí se to dát najevo slovem i výrazem v obličeji.

  To z ní miláčka publika nedělá, což se ve StarDance záhy ukázalo. 

  Fotogalerie

  Premium

  Velký test palubních kamer: některé umí i ochránit před nehodou

  Porovnali jsme šestnáct oblíbených autokamer podle kvality záznamu, parametrů a funkcí, které nabízí. Cenové rozpětí...

  Premium

  Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

  Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

  Premium

  Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

  Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Úterý 28. ledna 2020, svátek má Otýlie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz