jít naiDNES.cz

Ze StarDance vypadla Třeštíková, evidentně tohle referendum o sympatiích čekala

Radka Třeštíková a Tomáš Vořechovský | foto: Tilen Vajt/ Pavel Dvořák/ Filip Smetana

StarDance není jen o tanci, dnes jsme se o tom mohli opět přesvědčit, stejně jako každou řadu, když divácké hlasování nechává prkenné tanečníky dojít až do finále a ti, kteří občas bojují s veřejností, se poroučejí mezi prvními.

Protože kdyby to tak nebylo, vypadl by dnes herec Miroslav Hanuš, a ne Radka Třeštíková, která zcela objektivně tančí lépe než on.

Přestože se Třeštíková na začátku předvedla coby obstojně ztuhlá snaživka, vedle svého tanečníka Tomáše Vořechovského se dokázala uvolnit, dělala pokroky a mimo jiné si k tomu pořídila ještě skvělou postavu.

Jenže jak bylo již několikrát zmíněno, Radka Třeštíková nemá u veřejnosti zrovna sympatické oko, například její pověstné blokace za kritické komentáře (dokonce jí i stačilo, že jste olajkovali něčí jiný kritický komentář) byly jeden čas pověstné, není ani dost proslavená, aby o ní věděli diváci 50+, tedy neinternetová generace, a její vzkazy divákům na jejich výtky také udělaly svoje.

Sečteno a podtrženo, jedno s druhým vedlo k tomu, že Třeštíková v konkurenci zbylých soutěžících, které lze už považovat za miláčky publika, čekala svoje vyřazení, byla na něj připravená a vlastně je to pro ni i výhra, že došla nejdále, jak to šlo.

Vedle Kubařové, která krásně tančí, a hlavně Koukalové, která také krásně tančí a z níž se vyklubala roztomilost sama (nejspíše za to vděčíme tomu, že nemá za zadkem manžela, který jí vždy říkal, co má dělat a jak mluvit), neměla Třeštíková, co se týče techniky, šanci, pánové Hanuš a Vágner jsou zase divácky oblíbeni jako ti správní „naši kluci“ a Matouš Ruml zřejmě tuto řadu vyhraje.

Radka tak nemusí být smutná, protože si tuhle matematiku spočítala dobře, budiž jí čest, že udělala velký pokrok od prvního kola, a navíc si vytančila fantastické tělo.

A to není málo, že ne?

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat