jít naiDNES.cz

Hrdý táta Radek Smoleňák: Fanoušky zásobuje snímky s rozkošným synkem

Kdo by to byl do Radka řekl, že jednou bude nosit miminko v nosítku. | foto: Facebook.com

Na ledě z něj jde strach, ale když vás nechá nahlédnout do rodinného alba, jedno oko nezůstane suché. Z drsného hokejisty se stal tatínek na plný úvazek, který se nestydí za to, že malého syna Samuela nosí hrdě na hrudi v nosítku. Radek Smoleňák (32) by snad i kojil, kdyby mohl.

Ještě před pár lety byl pro Radka Smoleňáka na prvním místě jen hokej a pak divoké mejdany. Nebyl to zrovna věrný typ, který myslel na rodinu. Rád si užíval života a vlastně proč ne, když mu holky samy skákaly do postele.

Ale teď zažívá něco, co ani on sám nedokáže pořádně popsat. Najednou se mu priority naprosto změnily a najednou si uvědomuje, jak moc je krásné milovat jen jednu ženu. Tu, která na svět přivedla jeho následovníka.

Hokejista je naprosto krotký jako beránek, párty pro něj dávno skončily, chce být co nejvíce se svou rodinou. Dokonce se nestydí za to, že rád malého Samuela nosí na své hrudi v nosítku. Nejradši by ho měl u sebe totiž neustále.

Z jeho fotek je vidět ta láska, kterou k synovi cítí. I jak je vděčný manželce Haně Věrné za to, že přivedla na svět jejich vytouženého syna.

Jenže hokej se neptá. Radek už musel odjet do Hradce, kde mu začne letní příprava. Na rodinu vzpomíná alespoň přes fotky z výletů, které doposud podnikali. 

Fotogalerie


Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Vzestupy a pády Mika Tysona. Dokument zdarma o tom, co ho poslalo až na samé dno

Dokument o životě jednoho z nejslavnějších boxerů na světě, Mika Tysona, si odbyl svou premiéru na prestižním filmovém...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře