jít naiDNES.cz

Rozněžnělý tvrďák Radek Smoleňák: Syna přebaluji i koupu, nejradši jsem s ním doma

Není to ani měsíc, co se hokejový bouřlivák Radek Smoleňák (32) stal poprvé tatínkem. Dokonce byl u porodu syna Samuela a nejradši by od té doby u něj trávil každou volnou vteřinu. Kvůli tomu také dost změnil svůj životní postoj. Jak si na roli tatínka zvyká? Co na malého klučíka jeho hrdý tatínek pro Expres prozradil?

Na ledě bývá za obávaného protihráče, který pro ránu nejde daleko. Vždy byl vyhlášeným tvrďákem, jenž nejen uměl zabojovat za svůj tým, ale také si dost hrál v milostném životě. 

Trvalo dlouho, než Radek Smoleňák našel tu pravou, již si vzal za ženu a která mu teď porodila rozkošného synka Samuela. Tou se stala modelka Hana Věrná (28), která měla milovníka žen zkrotit natolik, že se z Radka stal rodinný typ, který nemá potřebu chodit po mejdanech se spoluhráči.

„Teď nechodím nikam, vůbec mě to neláká. Jak se mi narodil syn, chci s ním trávit každou volnou chvíli. Je neskutečné, jaké dělá pokroky. Nechci nic promeškat,“ rozpovídal se hokejista před kamerou Expresu na fotbalovém trávníku v Ďolíčku, kde si zahrál charitativní turnaj za fotbalový tým hvězd Real Top Praha. 

Kvůli charitě od známého fotbalového týmu hvězd, za který chytá v brance, na chvíli synka „opustil“, aby pomohl vybrat na nemocné děti. Nakonec se Real Top Praha podařilo získat  345.300 Kč.

Hokejista pomáhá charitě, chytá za tým Real Top Praha, který vybírá peníze na...

Hokejista pomáhá charitě, chytá za tým Real Top Praha, který vybírá peníze na nemocné.

Při povídání o malém miminku bylo na Radkovi vidět, jak je celý rozněžnělý, a kdyby povídal dál, snad by ukápla i nějaká ta slzička dojetí.

„Úplně se vám změní svět. Já se snažím pomáhat, jak to jen jde. Přebaluju i koupu, nechci nechávat všechno na ženě. Užívám si to, nechci se žádným povinnostem vyhýbat, vždyť je to radost,“ dodal s úsměvem na rtech.

Malý Samík už je s rodiči doma.

Malý Samík už je s rodiči doma.

Ten by se už teď, chvíli po narození malého Samíka, nebránil představě, že by se jeho rodina rozrostla o další potomky.

„Já bych měl klidně tři děti, ale nevím, co na to manželka,“ smál se Radek, který prý děti miluje a přál by si velkou rodinu. Je poznat, že výlety za modelkami na Mácháč už ho opravdu nelákají, ale žije jen pro svou rodinu.

Fotogalerie

Komentáře