Exkluzivně! Snoubenec Kvitové o rozchodu: „Dostal jsem košem.“ Je v tom její trenér?

Kvitová se se svým snoubencem rozešla. Do teď nebylo jasné proč. Expres.cz přináší vysvětlení. | foto: Facebook

Navlékl jí zásnubní prsten, plánoval společnou budoucnost a toužil po rodině. Jenže místo vysněné svatby přišel nečekaný rozchod. Jak si tak náhlý obrat u Petry Kvitové (26) vysvětluje její snoubenec Radek Meidl (27) a jak se s tím vyrovnává? Tady jeho otevřená zpověď pro Expres.

Náhlý konec vztahu tenistky Petry Kvitové a hokejisty Radka Meidla přišel začátkem května.

Kvitová se totiž na tenisových kurtech začala objevovat bez prstýnku, který jí Meidl navlékl teprve před půl rokem. „Nečekala jsem to tak brzo,“ řekla tenkrát k radostné události.

Jenže pár měsíců poté se vztah náhle rozpadl. Kvitová to vysvětlila tím, že se nevyvíjel podle očekávání, a tak se rozhodla prstýnek svému snoubenci vrátit.

Přestože se oba milenci dohodli o svém vztahu s médii nekomunikovat, nám se podařilo spojit se s Radkem, který po velkém váhání kývl na rozhovor.

Radek byl za začátku velmi nervózní a bylo na na něm vidět, že publicita kolem celé věci mu nedělá dobře. Své rozpačité chování vysvětloval tím, že je obyčejný kluk z Prostějova, který si začal se známou tenistkou a na mediální ruch kolem sebe si nikdy nezvykl.

Samozřejmě ale věděl, že si to vztah s jednou z nejlepších hráček tenisu žádá, stejně tak jako to, že jejich rozchod neproběhne v tichosti.

„Z mé strany to nebylo, ale i tak to respektuji a moc Péti přeju, ať je šťastná. Budu jí fandit. Byly to krásné dva roky,“ řekl s úsměvem na tváři. Poté dodal, že šlo o odloučení.

Z jeho slov a reakcí bylo zkrátka vidět, že pro něj Petra stále moc znamená.

Zásnubní prsten se zkrátka nedává jen tak, a to nám potvrdil i sám Meidl, který tenistku požádal o ruku, protože si byl stoprocentně jistý tím, že je to ta pravá. Ve vztahu neřešili zbytečnosti, užívali si sami sebe a hádka pro ně byla zcela neznámé slovo.

Všechno se tedy zdálo zalité sluncem, a tak když přišel rozchod, zaskočilo to nejen veřejnost, ale i jejich blízké přátele a rodinu. Všichni zkrátka viděli Petru a Radka u sebe. Ovšem ona se v květnu rozhodla jinak.

Objevily se proto spekuIace, že za rozchodem stojí něco víc. Především se mluvilo o komplikovaném vztahu s trenérem Davidem Kotyzou. „Měli blízký vztah, ale v jiném slova smyslu. Byli jako otec s dcerou, vzájemně se respektovali a dokázali spolu během několikaleté spolupráce mnoho úspěchů. David je férovej chlap,“ vysvětloval Meidl.

Když přišlo na otázku o utajeném těhotenství Petry, ke kterému mělo dojít ještě během jejich vztahu, bylo vidět, že o tom Radek neslyší poprvé. „Tohle se ke mně doneslo, ale je to nesmysl. V té době jsme byli spolu. Byla jen nemocná, to jediné mohu potvrdit,“ uzavřel spekulace.

Proč se tedy Kvitová náhle rozhodla vztah ukončit, vlastně zůstává stále záhadou nejen pro jejího snoubence.

Možná, že se lekla toho, že konečně našla muže, se kterým neřeší nepříjemnosti a žije zcela obyčejný život. Možná, že jí jen vadilo, že spolu téměř vůbec nejsou. Jak sám Radek přiznal, vztah na dálku je velmi komplikovaný a jen těžko si můžeme představit, co všechno ho provází. „Je těžké udržet vztah na dálku,“ přiznal. Ještě ve chvíli, kdy se jedná o známou osobnost.

Z celé věci tak vyplývá, že Petra si momentálně potřebuje ujasnit, co vlastně v životě chce a jestli právě Radek do něj patří.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:14 15. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  52
 • Trapas
  37
 • Haha
  34
 • Cože
  25
 • Tvl
  18
 • Sladký
  17
Komentáře

Mohlo by vás zajímat