jít naiDNES.cz

Falešná černoška Rachel Dolezal podváděla s dávkami. Čekají ji veřejně prospěšné práce

Jak žije falešná černoška s českými kořeny Rachel Dolezal? | foto: Internet

Pihatá zrzka Rachel Dolezal, která se s pomocí samoopalovacích krémů vydává za afroamerickou aktivistku bojující za práva černochů, bude muset tvrdě dřít ve službách státu. Za to, že mazaně obešla systém vyplácení dávek, vyfasovala trest v podobě pokuty a veřejně prospěšných prací. Co teď vůbec jedna z největších podvodnic světa dělá? I přes všechny strasti si užívá života a pracuje jako černošská kadeřnice!

Vydávala se za Afroameričanku, bojovala za práva černochů, figurovala v řadě organizací. Dokonce si nechala úředně změnit jméno na Nkechi Diallo. 

Pak na Rachel Dolezal prasklo, že jde o mimořádně bílou zrzku s českými kořeny, která na sebe patlala tolik samoopalovacích krémů, že jako černoška jen vypadala.

K Rachel se všichni začali obracet zády, dokonce ji vyhodili z NAACP, organizace hájící práva Afroameričanů, jejíž byla prezidentkou. Zhroutil se jí svět a vrchol přišel v minulém roce, kdy na Rachel prasklo, že jako notorická podvodnice okrádala stát na sociálních dávkách. 

Tvrdila, že pobírá méně než jedenáct tisíc korun, nechala si dávky vyplácet, jenže zároveň si na účet na tajňačku připsala bezmála dva miliony korun, ze kterých neodvedla ani halíř.

Prostě typické černošské dítě, no.

Takhle vypadala Rachel jako mladá...

Zhruba před měsícem, rok poté, co její podvod vyšel najevo, soud rozhodl o trestu pro Rachel. Ta má nejen státu vrátit přes 200 tisíc korun, na které si podvodem přišla, ale také, a to je pro ni možná mnohem horší, bude muset odkroutit 120 hodin veřejně prospěšných prací. 

Jak žije falešná černoška s českými kořeny Rachel Doležal?

Toto je Rachel Dolezal dnes.

Pro člověka jako ona bude dřina v reflexní věstě nepochybně velmi potupná.

Stále je černoškou

Zajímalo nás, jak nyní Rachel Dolezal, nebo chcete-li Nkechi Diallo, žije po strastech uplynulých let. Že by byla na dně, to se rozhodně nezdá.

Jak žije falešná černoška s českými kořeny Rachel Doležal?

Rachel Dolezal je copánkovou kadeřnicí.

Rachel je velmi aktivní na Instagramu a denně tam postuje události svého života. Stále se vydává za černošku, svoje pečlivě načechrané afro čas od času vymění za typicky černošské copánky, jejichž česáním se aktuálně živí.

Rachel Dolezalová lhala a teď ji hrozí, že skončí na ulici.

Rachel Dolezal

Rachel také sdílí malby afroamerických dětí a svoje černošské děti vychovává. A i přes to, že ji komunita afroamerických aktivistů zavrhla, se má zjevně velmi dobře. 

Fotogalerie

Komentáře