Definitivní potupa královny Alžběty: Harry si do nového sídla zřejmě nastěhuje tchyni

4. května 2020
Jestli tohle klapne, ponížení královny Alžběty bude dokonáno. Princ Harry s vévodkyní Meghan nadále intenzivně shánějí nový domov v Los Angeles, podle všeho teď je favoritem číslo jedna sídlo po producentovi Stevenu Chasmanovi. Hlavní důvod? Vila je dost velká na to, aby v ní kromě jich dvou a syna Archieho žila ještě i Meghanina matka. Harry tak zřejmě babičku definitivně vymění za tchyni.

Ačkoliv si to královna moc přála, pravnuka Archieho už neviděla nejméně půl roku. Když byl princ Harry s vévodkyní Meghan koncem března v Británii v rámci posledního kola královských povinností, synka nevzali. Prý kvůli dlouhé cestě přes oceán.

Zatímco má nejváženější dáma světa a především Harryho babička i přes svůj požehnaný věk smůlu, taková matka vévodkyně Meghan je na tom o poznání lépe. Ta by se mohla k sussexskému páru dokonce nastěhovat!

Neoblíbené dvojici mělo po týdnech hledání padnout do oka losangeleské sídlo, které prodává producent filmu Rychle a zběsile Steven Chasman. A podle zdrojů serveru The Sun se jim zamlouvá hlavně proto, že je dost velké na to, aby v něm mohla žít právě i Doria Raglandová.

Toto honosné sídlo si měl pár vyhlédnout.

„Jakmile skončí karanténa a stav nouze, Harry a Meghan se chtějí konečně přestěhovat. A do těchto plány zahrnuli i matku Dorii. Ona nechce zasahovat do jejich prostoru, takže by měla mít na pozemku svou vlastní přístavbu,“ řekl zdroj z okolí Harryho a Meghan.

„Dělali si legraci, že budou mít novou chůvu, ale realita je skutečně taková, že Meghan věří jen málokomu a Doria je taková její skála a šampion. Harry se s ní také sblížil, a věřte nebo ne, myšlenku žít s tchyní ochotně přijal,“ dodal zdroj.

Toto honosné sídlo si měl pár vyhlédnout.

Potupné bylo pro královnu, celou rodinu a vlastně i Británii už jen to, že Harry všem ukázal záda a raději se přestěhoval do Hollywoodu jen kousek od matky svojí manželky.

Jestli si ji nechá nastěhovat domů, nasadí všemu korunu a dokáže, že ho má Meghan skutečně pod pantoflem.

Fotogalerie

O čem sní tvůj e-mail?

Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:37 úterý 1. září 2020. Anketa je uzavřena.

  • 130
  • 55
  • 42
  • 39
  • 32
  • 29
Komentáře