jít naiDNES.cz

Epsteinova smrt nepotěšila královskou rodinu: Princ Andrew měl zneužívat nezletilou dívku

Smrt miliardáře Jeffreyho Epsteina, který byl obviněn z obchodování se sexem i za sexuální zneužívání, jistě nepotěšila královskou rodinu. Před několika lety byl totiž s Epsteinovou kauzou spojován i princ Andrew, druhý nejstarší syn královny Alžběty.

V sobotu ráno byl ve své newyorské cele nalezen bez známek života miliardář Jeffrey Epstein, který údajně spáchal sebevraždu. Finančník čelil obviněním ze sexuálního obtěžování a z nelegálního obchodu s nezletilými dívkami.

Kromě svého jmění byl ale známý také vazbami na současného amerického prezidenta Donalda Trumpa nebo Billa Clintona. Do Epsteinova okruhu mocných známých patřil také princ Andrew...

Druhý nejstarší syn britské královny měl figurovat na seznamu mužů, jimž měl Epstein dohodit jednu z nezletilých „sexuálních otrokyň“. 

Princ Andrew byl s kauzou Jeffreyho Epsteina spojovaný.

Princ Andrew byl s kauzou Jeffreyho Epsteina spojován.

Princ Andrew ji údajně v jejích sedmnácti letech opakovaně nutil k sexuálnímu styku v Londýně, New Yorku i na jednom z karibských ostrovů, které Epstein vlastnil.

Princ Andrew  je druhý nejstarší syn královny Alžběty II.

Princ Andrew je druhý nejstarší syn královny Alžběty II.

Princ Andrew opakovaně veškerá nařčení odmítal. V rozhovoru pro časopis Vanity Fair v roce 2011 popřel, že by měl sexuální kontakty s ženami kolem Epsteina.

„Jakýkoli náznak, že byl spáchán neslušný čin s nezletilou, je jednoznačně nepravdivý,“ reagoval tehdy Buckinghamský palác.

Princ Andrew  údajně využíval sexuálních služeb jedné nezletilé Američanky....

Princ Andrew údajně využíval sexuálních služeb jedné nezletilé Američanky. Buckinghamský palác to ale popíral.

Vévoda z Yorku působil jako zvláštní emisar britské vlády pro mezinárodní obchod do roku 2011. Tehdy se ovšem kvůli vztahům s kontroverzním Epsteinem musel funkce vzdát.

Záhadnou smrtí Jeffreyho Epsteina se teď kauza prince Andrewa znovu rozvířila.

Fotogalerie

Premium

Test kebabů: Hovězí maso, které nedávno ještě kdákalo, i nadměrné množství soli

Orientální kebab by mohl být zdravější alternativou smažených hamburgerů a hranolků. Jenže to by musel být připravován...

Premium

Tajemství zdraví je ukryto v mezilidských vztazích, tvrdí psycholog Ptáček

Jakým způsobem žijeme a přistupujeme ke svému okolí, máme vlastně z velké části předurčené. Ovlivnit nás může nejen...

Premium

Nikdo dodnes neví, kolik těch holek zůstalo zakopaných. Starosta Dubí vzpomíná

„Devadesátky“ a přelom tisíciletí byly v Dubí na Teplicku divoká léta. Řádili tu pasáci prostitutek a mafiáni. Město se...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat