Influenceři více než slavní herci? Na premiéře si lidé z Instagramu ukradli červený koberec pro sebe

2. června
Nová doba, host vyhazuje číšníka! I takto by se dalo nazvat to, co se dělo na premiéře filmu Pánský klub v Lucerně. Ještě nedávno byli za hlavní hvězdy považováni herci z filmu a jejich kolegové z branže, ale dnešní svět, tedy ten virtuální, upřednostňuje influencery. Alespoň to tak na červeném koberci vypadalo.

Když jsme jako redakce Expresu byli pozváni na filmovou premiéru, jsme zvyklí, že nám pořadatelé dají prostor pro rozhovory s herci. Pro ně nejlépe před velkým plakátem k filmu. 

Co když jsme ale najednou z toho červeného koberce vytlačováni? Sice za to nemohli tvůrci, ti jsou za média rádi, že dorazí a udělají filmu propagaci, která má opravdový dosah, ale kdo se zodpoví z toho, že influenceři se najednou začali roztahovat a chtěli si celý večer nakonec ukrást pro sebe?

Stáli jsme u fotostěny a čekali na první hosty. Když tu šla po schodech do Lucerny herečka Dana Syslová, jako vždy jsme si ji chtěli odchytit na rozhovor před kameru a vedli ji k fotostěně. 

Herečka s maminkou Miluší Šplechtovou

Dana Syslová přišla na premiéru filmu Pánský klub.

Do té chvíle nic neobvyklého, než na nás nějaká neznámá „influencerka“ s asi osobním kameramanem začala pořvávat, tudíž i na slavnou herečku, jestli nemůžeme popojít od fotostěny dál, protože oni nemají ještě hotové všechny své záběry na Instagram?

V tu chvíli jsme oněměli nad drzostí, ale taky se nechcete pouštět do konfliktu na slavnostní události. Opravdu si ale lidé s pár videi na sociálních sítích a slevovými kódy myslí, že mají mít přednost?

Premiéra filmu Pánský klub v pražské Lucerně

Samozřejmě je potřeba pochopit pořadatele, že nějakou propagaci i přes Instagram potřebují, ale ne na úkor médií, která tam dělají svou práci. 

Na prvním místě jsou vždy hvězdy filmu, těm se podřizují novináři a fotografové, a až je práce hotová, teprve může přijít někdo, kdo vám na svém účtu nabídne desetiprocentní slevu na obnošené tepláky.

Fotogalerie

Hodnocení článku

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:30 pátek 30. září 2022. Anketa je uzavřena.

  • 32
  • 13
  • 5
  • 2
  • 1
  • 1
Komentáře