jít naiDNES.cz

Velký blondýn Pierre Richard v Praze: Nejsem jako Depardieu. S Belmondem a Delonem se vídáme!

Stejně jako jeho o patnáct let mladší kolega Gérard Depardieu i Pierre Richard je úspěšným vinařem. Svou vášeň ale společně nesdílí. Expresu totiž francouzská herecká legenda přiznala, že se s Depardieuem nevídá. Mnohem blíže má k Belmondovi či Delonovi. S těmi se zase schází, jak jen může!

Pierre Richard sice letos oslavil 85. narozeniny, do hereckého důchodu se ale rozhodně nechystá. Co se ale rozhodl pověsit na pomyslný hřebíček, je výroba vína, jíž propadl před více než třiceti lety. Své vinařství předává synovi.

„Syn se bude starat o vinařství a já budu točit filmy,“ svěřil se Expresu Richard, který již poněkolikáté přiletěl do Prahy, aby místním vinařům odprezentoval svůj výrobek. A jelikož do Prahy jezdí v posledních letech opravdu často a jednu dobu dokonce zvažoval, že si zde pořídí vinařství, museli jsme se ho zeptat, zda již alespoň v Praze nevlastní byt.

„Nene. Já nejsem jako Gérard Depardieu, který si kupuje všechno všude. Líbilo by se mi to, protože Praha je skvělým městem, ale už mám dvě nemovitosti. Jednu v Paříži a druhou na jihu Francie, kde mám vinařství. Měl jsem i třetí, ale tam jsem ani nejezdil. Neměl jsem čas,“ svěřil se nám.

U Depardieua jsme museli ještě zůstat, když mají společnou vášeň, protože oba jsou majiteli vinařství.

„Téměř nikdy se nevídáme. On neustále někde je. Když přijede, jsem zase já pryč. Vycházíme spolu dobře, ale nemáme čas se potkávat,“ vysvětlil Richard.

Zatímco s představitelem Obelixe se nevídá, s „mužem z Acapulca“ či prvním představitelem Zorra se setkávají pravidelně.

„S Alainem Delonem a Jeanem-Paulem Belmondem se potkávám. Byli jsme spolu na večeři minulý týden a další setkání máme naplánované na příští čtvrtek,“ přiznal Richard.

Ačkoliv by si fanoušci určitě přáli je vidět společně v jednom filmu, nikdy k tomu již nedojde. „Je to čím dál těžší, protože jsem jeden z posledních přeživších. Jean-Paul a Alain už netočí. Já točím, ale většinou s mladšími herci,“ dodal herec.

Fotogalerie

Premium

Náš kluk umí. Otec talentu Hložka o plánech i batůžku za padesát tisíc

Minulý týden ho v tramvaji načapal revizor: „Lístek, prosím.“ Adam Hložek, sedmnáctiletá fotbalová raketa, zčervenal....

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Komentáře

Mohlo by vás zajímat