jít naiDNES.cz

Slovenská herečka, která řídila opilá, promluvila: Budu toho litovat celý život

Petra Vajdová přiznala barvu. Řídila opilá. | foto: Profimedia.cz

Slovenská herečka Petra Vajdová (32), která momentálně plní slovenská média kvůli řízení pod vlivem alkoholu, konečně přiznala barvu. „Budu toho litovat celý život,“ napsala.

Před několika dny se ve slovenském showbyznysu provalil skandál, jehož hlavní aktérka, herečka ze Slovenského národního divadla, Petra Vajdová řídila pod vlivem alkoholu.

Policie ji zastavila, provedla dechovou kontrolu a ukázalo se, že má v krvi neuvěřitelné 2,4 promile alkoholu! Strážníci nezbednou řidičku okamžitě eskortovali na služebnu. Bylo proti ní vzneseno obvinění z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Herečka zprvu nařčení veřejně odmítala, když však viděla, že jdou fakta proti ní, kápla božskou.

„Před pár dny jsem se dopustila velké chyby. Řídila jsem auto pod vlivem alkoholu. Byl to zkrat, kterého velmi silně a upřímně lituji. Moje jednání bylo nezodpovědné a mohla jsem ohrozit kromě sebe i někoho jiného,“ kaje se Vajdová.

Nad hereččiným činem byl brzy vynesen rozsudek. Bratislavský soud jí uložil peněžitý trest ve výši 1000 eur a zákaz řídit motorové vozidlo po dobu dvou let.

Dechová zkouška byla Petře provedena kolem poledne 12. srpna.

Dechová zkouška byla Petře provedena kolem poledne 12. srpna.

„Chci se všem omluvit za své jednání. Divákům, ať divadelním, či televizním, mým kolegům a v neposlední řadě mým blízkým. Je mi to celé velmi líto, přijímám plně zodpovědnost se všemi následky. Jsem v kontaktu s kompetentními orgány a víc se k tomu v nadcházejících dnech nebudu veřejně vyjadřovat,“ dodala.

Vajdovou znají diváci na Slovensku z mnoha televizních seriálů včetně Ordinace v růžové zahradě. Teď se kvůli jejímu skandálu diskutuje i o tom, jak se čin podepíše na její kariéře.

„Chci vás poprosit o poskytnutí soukromí mně i mým blízkým. Svého skutku upřímně lituji a budu litovat celý život. Nemyslím si, že lidi zajímá důvod mého konání. Ať byl jakýkoliv, nezlehčí to moji vinu a neomluví skutek,“ dodala na závěr a lehce tak narazila na to, že za jejím počínáním měla stát dle slovenských médiích nešťastná láska.

Jedno musíme herečce nechat. Jako jedna z mála slavných přiznala své vlastní chyby a veřejně si nakydala hnůj na hlavu, což nemusí být vždy samozřejmostí.

Opilá řídila před pár měsíci například modelka a bývalý herečka z Ulice Dominika Kadlčková. Ta se za své jednání rozhodně neomluvila.

Před několika lety, ač střízlivá, usmrtila autem chodce manželka Juraje Jakubiska Deana Jakubisková, která se roky neomluvila ani vdově po zesnulém.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:15 23. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • Super
  26
 • Haha
  11
 • Trapas
  11
 • Cože
  9
 • Tvl
  9
 • Sladký
  8
Komentáře

Mohlo by vás zajímat