jít naiDNES.cz

Strach novomanželky Petry Němcové: Bojí se, že nikdy nepocítí mateřskou lásku

Petra Němcová se vdala. | foto: Instagram

Po tolika vztazích a několika zásnubách se konečně krásná topmodelka Petra Němcová (40) dočkala. Vzala si mladšího milionáře Benjamina Larretcheho za muže a konečně má důvod pomýšlet na rodinu. Jenže to je právě kámen úrazu, to je to, z čeho má kráska českého původu největší strach. Proč?

Nádherná topmodelka Petra Němcová pocházející z Karviné se stala vdanou paní. Veselka byla nejen honosná, ale i spirituální, kdy se s manželem spojili i dušemi. 

To ale ani jednomu nestačí, chtěli by ještě svůj vztah posunout o něco dál. A tu jejich osudovou lásku zpečetit miminkem. Tam má být právě ten zakopaný pes, čeho se Petra obává nejvíce.

Nikoliv, že by se nechtěla stát maminkou, ale kvůli věku a zrychlenému životnímu stylu se bojí, že se jí nepodaří otěhotnět.

„Necháváme to na přírodě, jestli to přijde, tak to přijde, jestli ne, bude nás to mrzet, ale budeme muset jít dál,“ nechala se slyšet Petra. 

Je poznat, že by ráda zažila tu nekonečnou mateřskou lásku, jen se bojí, že by mohla manžela zklamat a neporodit mu potomka.

Naštěstí je 21. století a medicína natolik pokročilá, že se slavní a bohatí manželé mohou vložit do rukou odborníků s umělým oplodněním. 

Vždyť i její kolegyně Adriana Sklenaříková porodila ve 46 letech, takže má Petra velkou naději, že se také stane maminkou.

Fotogalerie

Komentáře