Sobota 2. července 2022, svátek má Patricie
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Facky, nadávky, osahávání: Vztah Petry Faltýnové s Marešem a Šteklem vygradoval do rvačky

  Simon Štekl se porval s Leošem Marešem kvůli Petře Faltýnové. | foto: Facebook.com

  Modelka Petra Faltýnová (42) je vyhlášenou dračicí, jejíž postelí prošla spousta vlivných a bohatých mužů. Do povědomí veřejnosti se ale nejvíce zapsal její vztah s moderátorem Leošem Marešem (45). Lásce předcházelo mnoho dramat, především s jejím manželem Simonem Šteklem, který dodnes nemůže překousnout, že ho zradil vlastní kamarád. Jako praví muži se o milovanou ženu i poprali. Ale to není jediné, co se za jejich společného soužití stalo. Pojďme si připomenout jejich divokou minulost.

  Je to osm let, co se Leoš Mareš zamiloval do divoké modelky Petry Faltýnové. Nebyl jediný, kdo podlehl exotickému vzhledu a vášnivé povaze miss. Své o to ví její exmanžel Simon Štekl. Ten v minulosti považoval moderátora za svého blízkého kamaráda, než propadl kouzlu jeho ženy.

  I když nejdříve vřelé city schovávali, protože byla Petra stále vdaná a její choť ani netušil, že má na ni zálusk přítel, jehož měl rád, ale také mu prý půjčoval luxusní auta zadarmo.

  Když vyšlo najevo, že jsou opravdu milenci, Štekl nemohl ani jednomu přijít na jméno. Odloudil mu nejen manželku, ale také rozbil rodinu, protože jejich dceři Adriance byly pouhé dva roky. 

  Vřelo to v něm tak dlouho, až po roce to naprosto bouchlo. Když Leoše po roce náhodou potkal v baru Kozička, neskončilo to jen u nadávek, ale došlo i na pěsti. Podnikatel si to se sokem v lásce vyřídil jako správný chlap, kterému druhý chodí za partnerkou.

  Rvačka ve vyhlášeném baru

  Ani Leoš nedokázal Petru zkrotit.

  „Jednou to přijít muselo. Neřekli jsme si ani ahoj a dali jsme si do huby jako chlapi,“ přiznal po incidentu Blesku Mareš. A byl rád, že se atmosféra aspoň trochu pročistila.

  „Není podstatný, kdo si začal. Vyřešili jsme to a je klid,“ řekl Leoš, který neměl problém o rvačce mluvit, zatímco Simon Štekl na dotazy nereagoval.

  Nakonec to byl právě Štekl, kdo se mohl smát. Ono s Petrou asi není lehké žít. Miluje zábavu, párty, pozornost, ráda flirtuje s muži a nebojí se nahoty. Jeden by se „užárlil“.

  Petra Faltýnová s podnikatelem Simonem Šteklem, které ho si i vzala a má s ním dceru Adrianu.

  To poznal na vlastní kůži i Mareš. Jejich dvouletý vztah nepřipomínal pohádku, ale spíše pořádně divokou italskou domácnost, kde hádky, obviňování a rozchody provázely celou jejich lásku.

  Nahota a divoký rozchod ve Varech

  Petře obnažená kůže nedělala nikdy žádný problém.

  Nakonec to vyvrcholilo tím, když spolu odjeli na filmový festival v Karlových Varech, ale odjížděli každý zvlášť.

  Co se tam stalo, že to byla poslední kapka?

  Modelka naznačovala to, že za tím stáli jiní lidé, kteří neustále moderátorovi našeptávali, že to není partnerka pro něj. Pravděpodobněji se ale ve Varech modelka chovala více než rozjařeně.

  Petra Faltýnová se nestydí.

  Třeba se převlékala do jiných šatů přímo na ulici u auta, kde jí prsa zakrýval rukama cizí muž. Modelka chtěla zabránit tomu, aby byla vyfocena zcela nahá, ale možná by to Leoš přijal více než fakt, že ji osahává cizí muž. O tom se ale bavit nechtěla.

  Do Karlových Varů přijeli jako zamilované hrdličky, ale odjížděli jako dva nepřátelé.

  „Vyjádření k našemu rozchodu s Leošem je pro mě obrovsky bolestivé, neboť jsem byla hluboce přesvědčena o kvalitě našeho vztahu a vzájemné lásce nás obou. Nikdy bych nechtěla, aby se tato záležitost stala právě ve Varech. Festival patří především filmům a jejich fanouškům. Někdy jeden člověk rozhodne o vašem životě a mně bohužel nezbývá nic jiného než to přijmout. Musím přiznat, že čas, který jsem strávila s Leošem byl pro mě prioritou života, sen se ale rozplynul,“ řekla Faltýnová pro iDnes.cz.

  Jako příčinu rozchodu vidí v tom, že byla trnem v oku jeho kamarádů, kteří jejich vztahu nepřáli.

  „V každém vztahu se čas od času objeví problémy nebo nedorozumění a je důležité, aby dva lidé sdíleli své pocity, obavy a možná i nepříjemnosti. Ovšem není nic horšího, než když si někdo nechá radit od člověka, který nemá absolutně žádnou představu o vašich problémech, ale mluví o nich. Vytvoří tak ještě větší nedorozumění a nepochopení dané věci. Bohužel v našem životě je takových lidí celá řada, kteří jsou přesvědčeni, že mohou být soudci našeho vztahu. Naše rozhodnutí již nejsou jen naše,“ dodala modelka.

  Ta se od té doby s Leošem neviděla, ještě si z něj střílela, když si našla milionáře Davida. Moderátorovi posílala přes Instagram posměšné vzkazy, že její nový partner si na boháče hrát nemusí.

  Petra Faltýnová s milionářem Davidem, který se s ní měl také prý rozejít.

  Idylka ale podle všeho skončila. Jak jsme už psali, ono je prý těžké s Petrou žít. Jako pohledný doprovod je dokonalá, krásná, šarmantní s jiskrou v oku, ale podle předchozích vztahů neumí žít v poklidném vztahu.

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 10:15 čtvrtek 11. března 2021. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   101
  • Haha
   98
  • Tvl
   30
  • Sladký
   22
  • Super
   21
  • Cože
   17

  Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

  Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

  Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

  Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

  Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

  Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 2. července 2022, svátek má Patricie
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz