Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Zneužíváš nešťastnou holku, to je na trestňák! Vojnar jde zase do Soukupa a je s tím úplně mimo

  Petr Vojnar se pustil do Soukupa kvůli Shopaholicadel. Lidé ho pak poučovali, co je Adéla zač. | foto: Koláž Expresu

  Mediální magnát Jaromír Soukup (53) si do jednoho ze svých mnoha pořadů pozval kontroverzní influencerku Adélu Pulcovou (29) alias Shopaholicadel. Majitel televize Barrandov nyní čelí ostré kritice. Pustil se do něj i moderátor Petr Vojnar (46), který má dojem, že Soukup Adélu zneužívá kvůli sledovanosti a zasloužil by „trestňák“. Vojnar, který podle informací Expresu hodně stojí o zápas v Clash of the Stars a poslední dobou se začal zajímat o svět influencerů, si ale od svých fanoušků vyslechl, že je úplně mimo a má o Adéle mylné mínění.

  Zhruba před rokem se Petr Vojnar snažil oživit svou zašlou slávu tím, že se coby jakýsi manažer chvíli objevoval po boku Dominiky Gottové. O ní se dobře ví, že má velké problémy s alkoholem, docházkou, disciplínou a vůbec tím, že není schopná se zapojit do pracovního procesu a jen zneužívá jméno Gott. Spolu s ní i další lidé, kteří si na Mistrově smrti honí poslední ušmudlané peníze.

  Leckdo tehdy nabyl dojmu, že se Vojnar snažil na nejstarší dceři Karla Gotta přiživit. Vzhledem k tomu, co z této „spolupráce“ vzniklo, tedy jedno velké nic, se tato domněnka zdá oprávněná.

  Nyní se ale moderátor proměnil v jakéhosi mravokárce, jemuž se vůbec nezamlouvá, že mediální magnát Jaromír Soukup udělal rozhovor s kontroverzní tiktokerkou Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel a jejím snoubencem Davidem Pražákem.

  „Jak může Soukup chtít, abych se mu v jednom kuse nesmál. Fakt si s vážnou tváří myslí, že děla showbyznys? Mediální magnát? VIP svět? Zneužívání nešťastné holky? Tohle je, i s Mikýřem, prostě na trestňák,“ napsal na Facebooku Vojnar.

  Lidé museli Vojnarovi vysvětlovat, co je Shopaholicadel zač

  Bývalý člen dnes již neexistující kapely T-boyz si pak od lidí vyslechl, že Shopaholicadel rozhodně není nějaká nešťastná dívka, kterou by Soukup či Mikýř využívali.

  Naopak se lidé snažili Vojnarovi vysvětlit, že se Adéla nechová zrovna nejlépe ke svému snoubenci Davidovi i zvířátkům, která má doma. Navíc se tiktokerka poslední dobou rozhodla co nejvíce vytěžit ze své popularity a s chutí chodí na jeden rozhovor za druhým.

  Začalo to u nás, v Expresu. Adéla původně žádné rozhovory dávat nechtěla, ale poté, co byla u nás na svém prvním interview, k němuž jsme jí udělali i promo fotky, obráží jako host jednu show za druhou.

  „Barrandov není televize, to je YouTube kanál druhého nemocného člověka,“ psal lidem Vojnar, který si stojí za svým.

  „Já to také vždy nectil, ale odpovědnost chytřejších je chránit od sebedestrukce ty méně bystřejší, proto třeba kriminalizujeme drogy,“ dodává moderátor, který se poslední dobou hodně zajímá o život českých influencerů.

  Petr Vojnar

  Vojnar řeší influencery a zajímá ho zápas v Clash of the Stars

  Důvodem je nejspíše fakt, že podle zdrojů Expresu Vojnar hodně stojí o zápas v organizaci Clash of the Stars. Minulý týden byl dokonce na tiskové konferenci s režisérem Tomášem Magnuskem.

  Konkrétně Vojnar byl už na posledním galavečeru a podle našeho zdroje se organizaci nějakou dobu sám nabízí. „Několikrát jim jasně řekl, že chce zápasit,“ uvedl náš informátor, který si přál zůstat v utajení.

  Spolupromotér Clash of the Stars Jakub Jíra nám poté potvrdil, že s Vojnarem organizátoři bizarních MMA bitev skutečně jednají.

  „Mohu potvrdit, že s Tomášem Magnuskem i Petrem Vojnarem jsme měli jednání ohledně zápasu,“ řekl Expresu Jíra.

  V kuloárech se spekuluje, že Magnusek by mohl bojovat s romským hercem Zdeňkem Godlou. Vojnarův případný soupeř je zatím ve hvězdách.

  „Spekulace o nepotvrzených zápasech nemůžu komentovat,“ reagoval na dotaz Expresu Jíra, který už naznačil, že organizace bude oslovovat nejenom bizarní influencery, ale také zpěváky, herce či politiky.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 12:18 úterý 6. června 2023. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   48
  • Haha
   11
  • Tvl
   9
  • Super
   8
  • Cože
   8
  • Sladký
   8