Chemoterapie nezabrala! Exmilenec Dary Rolins Vlasák musí na ozařování

Bývalý přítel Dary Rolins Petr Vlasák stále bojuje s rakovinou. Poté, co mu nezabrala série chemoterapie, zahajuje ozařování. | foto: koláž expres

Petr Vlasák, kterému se přezdívá „trenýrkový král“, bojuje ze všech sil, aby tu „svini“ porazil. Tou sviní je rakovina, která se mu opakovaně vrací. Navzdory tomu úspěšný podnikatel neztrácí naději a věří, že se rakoviny jednou provždy zbaví. Oporou jsou mu rodina i fanoušci na Facebooku, které o svém stavu pravidelně informuje.

Bývalému příteli Dary Rolins Petrovi Vlasákovi nezabraly chemoterapie, a tak na konci března zahájil sérii ozařování. 

Ozařování zahájeno! Bude jich dvacet. Doufám, že zafunguje!“ napsal bývalý podnikatel s trenýrkami na Facebooku. Jedeme na Bulovku na ozařování dát té svini znovu na prdel! Fuck cancer!“ dodává si Vlasák kuráž.

Navzdory tomu, že se mu rakovina vrací, Petr Vlasák se snaží neztrácet víru. Jako mnoho osob s rakovinou, vývoj léčby sdílí se svými followery na Facebooku. Ti mu na oplátku posílají pravidelná slova podpory. 

Největší oporou mu je ale jeho manželka Gabriela s dcerou Simonou.

Podnikateli, který v 90. letech spoluzaložil oděvní firmu Styx, odoperovali před více než deseti lety nádor na mozku o velikosti pomeranče. 

Loni se mu ale objevil další nádor, který mu lékaři opět odstranili. Poté podstoupil sérii osmi chemoterapií, které bohužel nezabraly. 

Teď Petr Vlasák zahájil várku ozařování a doufá, že s rakovinou jednou provždy zatočí.

Fotogalerie

Komentáře