Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Expřítel Dary Rolins Petr Vlasák bojuje s rakovinou. | foto: Profimedia.cz

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a přítel mnoha českých a slovenských celebrit, na svém Facebooku potvrdil, že dále bojuje s rakovinou.

Petr Vlasák v 90. letech spoluzaložil úspěšnou oděvní firmu Styx, která se zaměřuje na spodní prádlo. Proto si vysloužil přezdívku „trenýrkový král“. 

Byznys se chytl a Petr si žil život jako z pohádky. V roce 2006 mu byl ale diagnostikován nádor na mozku a celý jeho život se změnil. 

Nádor mu doktoři ihned odstranili. Po deseti letech se mu ale rakovina vrátila. Na začátku roku Petr Vlasák podstoupil další operaci, ale ani tak nemá vyhráno! 

Před pár dny na svém Facebooku kamarády informoval o další nepříjemné zprávě – boj s rakovinou pokračuje!

Petr je velký bojovník.

Petr je velký bojovník.

„Výsledky magnetické rezonance nejsou dobré! Ta svině rakovina nechce dát pokoj! Válka pokračuje! 7. cyklus chemoterapie zahájen! BOJ! BOJ! BOJ!“ napsal na svůj profil Vlasák a přidal ještě snímek, kde v ruce drží krabici léků.

Výsledky magnetické rezonance nejsou dobré, hlásí Vlasák.

Výsledky magnetické rezonance nejsou dobré, hlásí Vlasák.

Vlasák není znám pouze jako trenýrkový král, ale také coby expřítel slavných žen. Chodil například s modelkou Kateřinou Průšovou a také se slovenskou zpěvačkou Darou Rolins.

Petrovi je v těžkém období velkou oporou jeho manželka Gabriela a dcera Simona. On sám svůj boj se zákeřnou chorobou bere se ctí a doslova z něj sálá optimismus. 

Tak snad tu „svini“ jednou provždy konečně porazí!

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:23 17. dubna 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  22
 • Tvl
  22
 • Haha
  10
 • Cože
  10
 • Trapas
  10
 • Sladký
  9
Komentáře

Mohlo by vás zajímat