Po drsném rozchodu je stále sám. Proč nemá Vojnar novou známost?

Když Petra Vojnara opustila matka jeho dvouletého syna Sebastiana, myslel si, že moc dlouho sám nezůstane. Šeredně se ale spletl. Expresu přiznal, že jako svobodný otec není pro ženy tak přitažlivý, jak si zpočátku myslel!

Působili jako idylický pár, vše ale bylo jinak. Petr Vojnar a Andrea se rozešli rok a půl po narození jejich syna Sebastiana. A zatímco ona by již měla být zadaná, Vojnar, který má syna ve střídavé péči, je stále sám.

„Žil jsem v domnění, že svobodný, ne úplně nemajetný táta s malinkatým chlapečkem je sexy. Není to pravda. Nezakopl jsem zatím o žádnou ženu, která by mi to řekla a pozvala mě někam,“ svěřil se nám Vojnar, jenž svůj život přizpůsobuje synovi, kterého má s expartnerkou ve střídavé péči.

„Čtyři dny jsem s ním a pak většinou v práci nebo na mejdanech. Tam si chodím spíš popovídat a odpočinout od toho, že budu mít svou čtyřdenní službu. Nemám náladu lovit a seznamovat se s někým,“ říká Vojnar, jemuž se po synovi i přes dohodnutou střídavou péči stýská.

„Tím spíš, že jsem zažil, že jsem s ním každý večer. Je to smutné, ale v rámci toho, co se stalo, je to nejlepší řešení. Jsou pořád tátové, co vídají své děti dvakrát v týdnu nebo jednou za dva týdny,“ uzavřel Vojnar, kterého jsme potkali na desátých narozeninách TV kanálu Prima Cool. Ani tam se ale dlouho nezdržel. Ráno si totiž měl vyzvednout syna, jehož bude mít u sebe do neděle.

Fotogalerie

Komentáře