Pátek 19. dubna 2024, svátek má Rostislav

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Vycházející herecká hvězda Petr Uhlík: V těchto rolích září, daří se mu i v soukromí

  Petr Uhlík sklízí nemalé komplimenty za ztvárnění postavy sériového vraha Ladislava Hojera v krimi sérii Metoda Markovič: Hojer. Neskutečný herecký výkon, shodují se diváci na sociálních sítích. Pětadvacetiletý herec však září také jako student adiktologie Max v sérii Adikts či jako ambiciózní novinář Dalibor Tomášek v seriálu Ulice.

  Představitel sériového vraha ze seriálu Metoda Markovič:Hojer Petr Uhlík (25) bezesporu patří mezi obrovské herecké talenty. Postavy Ladislava Hojera se zhostil bravurně a na sociálních sítích sklízí od diváků jen samou chválu.

  „Lidé mi píšou, že mají strach, ale děkují za to, že se jim objevuji ve snech, což je samozřejmě zvláštní. Zároveň je k tomu doplněna informace, že děkujou za tu hereckou práci, a toho si vážím úplně nejvíc,“ sdělil Expresu Uhlík.

  Talentovaný divadelní a seriálový herec na sebe v poslední době upozornit i dalšími výraznějšími rolemi. Například si zahrál věčného studenta a feťáka Maxe v seriálu Adikts, už delší čas se objevuje také v nováckém seriálu Ulice, kde ztvárňuje ambiciózního novináře Dalibora Tomáška.

  Petr Uhlík coby Ladislav Hojer

  Petr sklízí úspěchy nejen v kariéře, ale i v soukromí. Podle svých slov se pracovně i osobně cítím nejšťastnější, co kdy byl. Loni v létě se oženil s partnerkou Andreou, která také ztvárnila epizodní roli v Metodě Markovič. Petr a Andrea se vzali na Moravě, byla to tradiční moravská veselka.

  „Mám ženu, psa. Jsem spokojený ve smyslu, že se mám kam vracet, a je mi dobře, když se řekne slovo domov,“ svěřil se Uhlík v rozhovoru pro web Nova.cz.

  @a.berecka Foto: @urban_photographe

  9. srpna 2023 v 19:26, příspěvek archivován: 27. února 2024 v 12:24

  Petr Uhlík má tak všechny předpoklady k tomu, aby se z něj stala opravdová herecká hvězda. Našlápnuto má skvěle.

  Fotogalerie