jít naiDNES.cz

Petr Rychlý skáče v televizi jako kamzík! Lékaři se bojí o jeho srdce!

Co by asi na Rychlého chování asi tak řekl doktor Mázl? | foto: Koláž Expresu

Petr Rychlý exceluje v nováckém pořadu Tvoje tvář má známý hlas. Dva roky po infarktu herec a bavič tančí a zpívá, jako by mu bylo znovu dvacet. Lékaři však sdílí obavy o jeho zdraví.

Zdravotní kolaps, jenž postihl Petra Rychlého před dvěma lety přímo na natáčení, srazil populárního herce na dno.

Všichni si mysleli, že Petr začne víc dbát na svoje zdraví a z pracovního tempa na dlouho vysadí.

Jenže, známý workoholik se rychle dostal do kondice a je opět v jednom kole. Vykašlal se na rady lékařů, že by se měl šetřit, a s velkou chutí se vrhl do natáčení náročné šou, kde se zpívá i tančí.

Fotogalerie

Diváci jsou z jeho výkonů nadšení. V roli krále ohňostrojů Daniela Nekonečného byl naprosto přesvědčivý a sklidil za to zasloužený ohlas. Méně radosti však projevují lékaři.

,,Samozřejmě, že by se měl člověk po infarktu šetřit, nutno však podotknout, že sedět doma by ale také neměl. Ideální jsou procházky, jízda na kole nebo pomalý běh. Co se týče tance, tam bych byl maličko opatrnější,“ sdělil nám námi oslovený doktor.

A o Rychlého se bojí i někteří členové organizačního týmu soutěže. Mimo záznam nám totiž přiznali, že bývá často hodně udýchaný. „Je strašně snaživý. Ale sotva to udýchá. Celý štáb vždycky dýchá s ním,“ sdělil nám náš zdroj, který stejně jako my doufá, že Rychlý natáčení ve zdraví přežije.

Tak snad si toho všimla i produkce a Petr bude dostávat úkoly, při kterých se nebude muset moc hýbat. To by ale podle nás nevydržel a ani by ho to nebavilo.

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:22 6. srpna 2016. Anketa je uzavřena.

 • Super
  15
 • Trapas
  13
 • Tvl
  10
 • Haha
  9
 • Cože
  8
 • Sladký
  8
Komentáře