Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Alkoholik Petr Borkovec ze SuperStar měl ukrást z baru peníze a utekl bez placení

  Už se pod ním zase houpe větev. Přitom byl Petr Borkovec (19) nedávno v léčebně, kde bojoval se závislostí na alkoholu. Nejenže kúru nedokončil, teď už v tom mladý zpěvák lítá znovu a k tomu má pletky se zákonem. Měl se opíjet do němoty a ukrást z baru peníze!

  V SuperStar mu věštili velkou budoucnost a slávu. Ta se ale zatím nedostavila, dříve než něco dokázal, Petr Borkovec bojuje sám se sebou. Nedávno se svým fanouškům na Instagramu svěřil, že skončil na odvykačce, a prosil všechny, ať mu drží palce.

  Zatím se ale zdá, že je to silnější než on. Začínající zpěvák odvykací terapii vůbec nedokončil a už v tom zase lítá. Podle informací Blesku Borkovec v noci z pondělí na úterý vyrazil na tah po pražských barech. Nevzal si s sebou ale peníze a odkazoval se na manažerku, která za něj měla platit.

  „Přišel k nám do baru s klukem, kterého poznal v jiném podniku. Zval ho na drinky a vše si nechal psát na účet. Zpíval tu a chlubil se vystupováním v SuperStar. Pak si odskočil na záchod a řekl nám, že si k ní (k manažerce) jde pro peníze. No a pak prostě utekl. Propil celkem přibližně tisíc korun a později jsme zjistili, že nám ukradl z tržby dalších pět tisíc a drobné,“ popsala rozčílená provozní pražského baru, v němž Borkovec řádil.

  Následující den Borkovce našel v baru mladík, jehož zpěvák ze SuperStar měl o předchozí noci zvát. Mělo mezi nimi a ještě další mužem dojít na hádku, která přerostla dokonce až ve rvačku, ke které byla přivolána policie.

  „Hlídka zkontrolovala trojici hlučných mladíků a u toho, který se měl údajně dopustit krádeže, naměřila tři promile alkoholu. Mladík zůstává nadále v šetření a s policií spolupracuje,“ řekl Blesku k incidentu policista Jan Daněk.

  V úterý, den po Borkovcově skandálu, s ním ukončila spolupráci jeho manažerka, která to odmítala blíže specifikovat.

  Vzhledem k předešlým okolnostem, které nastaly okolo Petra Borkovce, s ním ukončuji oficiálně spolupráci a k dnešnímu dni ho již jako manažerka nezastupuji. Dále tuto situaci nebudu rozvádět a do budoucna mu chci popřát pevnou vůli a mnoho hudebních úspěchů,“ vyjádřila se pro Expres.cz Venetia Garaiová.

  Petr Borkovec měl problém s alkoholem už během natáčení SuperStar. Před zraky ostatních soutěžících a objektivů kamer se opil do němoty. I když si druhý den sypal popel na hlavu a porotcům sliboval, že už to nikdy neudělá, nebral své sliby příliš vážně.

  Zajímavé je, že už před časem v rozhovoru pro Expres Borkovec řekl, že skandály s chlastem očekává. Těším se na ty skandály, články a pozdvižení, že jsem si zničil kariéru chlastem. To bude super,“ smál se na kameru začínající zpěvák. Tehdy to znělo jako póza, dnes je to realita.

  Borkovec se během natáčení SuperStar zamiloval do porotkyně Kataríny Knechtové, s níž měl dokonce randit. Ačkoliv se nikdy úplně nepotvrdilo, že by spolu dvojice byla ve více než přátelském vztahu, proslýchá se, že rozchod s Knechtovou Petr nese těžce. 

  Souvisí to snad s jeho alkoholickým řáděním? Nebo je to jen póza a snaží se na sebe upozornit ve světě showbyznysu?

  Pokud ano, měl by mu někdo vysvětlit, že tímhle způsobem se v záři reflektorů vyhřívat nebude. Takhle skončí v lepším případě zase v té léčebně.

  Fotogalerie

  Ohodnoťte článek
  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 15:57 sobota 16. listopadu 2019. Anketa je uzavřena.

  • Trapas
   23
  • Haha
   16
  • Cože
   8
  • Tvl
   8
  • Super
   7
  • Sladký
   7