Porozchodová krize? Sagan změnil image, zhubl 7 kilo. Slováci se ptají, co s ním je

Peter Sagan změnil image a zhubl. Prožívá snad porozchodovou krizi? | foto: Koláž Expresu

Zažívá cyklistická superstar krizi? Slováci řeší, co se to děje s Peterem Saganem (29), který se v této sezoně zatím trápí. Poslední etapové vítězství si připsal naposledy v lednu v Austrálii. Některé zaujala jeho nová image. Je o poznání hubenější, před časem shodil také svůj typický plnovous a bujnou kštici. Podepsal se snad na něm bouřlivý rozchod s manželkou Katarínou?

Slovenský deník Nový Čas spekuluje o tom, že za ne zrovna ideální formou Petera Sagana mohou být drastické změny v životosprávě a v tréninkovém procesu.

Cyklista, kterému se přezdívá Tourminátor, měl v tomto roce zhubnout už sedm kilo. Z původních 80 kilogramů se dostal na 73.

„Všiml jsem si, že výrazně zhubl. Zřejmě změnil způsob přípravy a to se odrazilo i na jeho hmotnosti. Možná si myslí na útok na žlutý dres z Tour de France, s jeho předešlou postavou byl bez šance. Teď když zhubl, je to reálné. Musí se ale poradit s týmem. Přece jen je to riziko,“ řekl výše uvedenému listu bývalý cyklista a rozhodčí Milan Dvorščík, podle něhož šlo u Sagana zřejmě o dlouhodobě plánovou změnu.

Na Slovensku se ale novináři zamýšlí nad tím, že za drastickou změnou může být i jeho trápení v osobním životě.

Není tomu dlouho, co přišel krach manželství s jeho ženou Katarínou. Spekulovalo se o tom, že jí měl být Peter Sagan nevěrný. 

Od poněkud bouřlivého rozchodu navíc slovenský cyklista vídá čím dál tím méně svého milovaného syna Marlona, který má žít se svou maminkou na jihu Francie.

Fotogalerie

Komentáře