jít naiDNES.cz

Pavla Tomicová ...když hvězdy dotančí: Kila, která díky StarDance shodila, jsou zpět

Stará dobrá Pavla je zpět! | foto: Koláž Expresu

Kvůli účasti v taneční show StarDance musela oblíbená herečka Pavla Tomicová (56) denně tvrdě trénovat. Díky tomu výrazně zhubla a poté prohlašovala, že se cítí v novém těle skvěle. Štíhlejší figuru si ale moc dlouho neudržela. Podle posledních snímků to vypadá, že kila, která se jí povedlo během pár měsíců shodit, Pavla velice rychle nabrala zpátky!

Herečku Pavlu Tomicovou, kterou jistě znáte například z komedií Snowboarďáci či Rafťáci, zachytili fotografové ve chvíli, když si to zrovna kráčela na představení do divadla.

Byla nenalíčená, neupravená a působila lehce ztrápeným dojmem.

Podle fotek je navíc zřejmé, že se na hereččině těle podepsal úbytek pohybové aktivity. 

Už je to zase ta stará dobrá Pavla!

Kila, která Pavla Tomicová kvůli StarDance shodila, jsou nejspíše zpět.

Kila, která Pavla Tomicová kvůli StarDance shodila, jsou nejspíše zpět.

Kila, která se jí nedávno díky televizní show StarDance povedlo shodit, jsou, zdá se, zase zpět! Tomicové nepomohla ani tmavá barva oblečení, o níž se ví, že zeštíhluje.

Působila lehce ztrápeně.

Působila lehce ztrápeně.

Od konce deváté řady taneční soutěže StarDance uběhlo téměř půl roku. Takhle to Pavle a jejímu partnerovi Marku Dědíkovi slušelo během jednoho z večerů. 

Pavla Tomicová a Marek Dědík

Pavla Tomicová a Marek Dědík

Tomicová s Dědíkem si vytancovali skvělé druhé místo, a to i přes to, že zpočátku herečka patřila mezi největší outsidery. Vítězem StarDance se stal Jiří Dvořák s partnerkou Lenkou Norou Návorkovou.

Po finálovém večeru všichni aktéři slibovali, že budou v tancování pokračovat. Nevíme, jak tento slib plní ostatní, ale vypadá to, že Pavla Tomicová už jistě denně nepolyká tvrdé tréninkové dávky.

Fotogalerie

Komentáře

Mohlo by vás zajímat