Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Takhle dlouhou pauzu nikdo nečekal! Tomicová ruší po Zoo i všechna divadelní představení

  Po odchodu z populárního seriálu Zoo se Pavla Tomicová (62) stahuje i z divadelních prken. To alespoň vyplývá z oficiálního prohlášení Klicperova divadla, které všechna představení s Tomicovou v hlavní roli na duben zrušilo. Herečka není podle dostupných informací zdravotně zcela fit, redakce Expresu se spojila s její manažerkou, ale i s Primou, se kterou by měla herečka začít natáčet opět na podzim.

  Pavla Tomicová odešla z divácky oblíbeného seriálu televize Prima Zoo. V kuloárech se šuškalo, že měla herečka ukončit spolupráci skoro ze dne na den anebo dokonce chybět na place. To nám náš zdroj z okolí televize vyvrátil, přiznal ale, že na tom není Tomicová v současné době zdravotně zrovna nejlépe.

  „Pavla se na poslední chvíli omluvila, to, co se psalo, že pravidelně bez omluvy nedochází na natáčení je nesmysl,“ řekl nám zdroj z televize. „Pavla na tom nebyla v poslední době nejlépe, asi i psychicky, snad se měla odstěhovat do Hradce,“ dodal. Herečku jsme se pokoušeli kontaktovat, odpověď jsme ale dostali jen od její manažerky.

  „Dobrý den, vyjadřovat se k tomu nebudeme, díky. Bez omluvy na plac určitě nedorazila. Pěkný den,“ uvedla pro Expres.

  Pavla Tomicová v představení Brokolice na Marsu

  Nyní to vypadá, že Tomicová ruší i divadelní představení. Klicperovo divadlo vydalo prohlášení, ze kterého jasně vyplývá, že se všechna dubnová představení s Tomicovou v hlavní roli ruší. To se týká her Její pastorkyňa, Koule či Brokolice na Marsu.

  „Vážení diváci, velmi nás to mrzí, ale z důvodu dlouhodobé zdravotní indispozice v uměleckém souboru dochází ke změnám v dubnovém programu,“ uvedlo na svých sociálních sítích divadlo.

  Podle mluvčího televize Prima Josefa Duckého se ale s Tomicovou počítá v dalším seriálovém projektu, který by se měl začít natáčet na podzim. Na odpočinek i případnou rekonvalescenci tak bude mít herečka dostatek času.

  Fotogalerie