Pondělí 22. dubna 2024, svátek má Evženie

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Podcasty
 • Antiyoutuber
 • jít naiDNES.cz

  Pavla Tomicová: Psychické zhroucení a výpověď ze seriálu Zoo! Chodila vůbec na plac?

  Letní shakespearovské slavnosti slibují i letos mimořádnou podívanou. Postará se o to i Pavla Tomicová. | foto: Profimedia.cz

  Pavla Tomicová (61) odešla ze seriálu Zoo, naší redakci to potvrdila přímo televize Prima. Herečka se prý rozhodla opustit televizní obrazovky na vlastní žádost, a to ze zdravotních důvodů. Tajný zdroj Expresu z okolí televize prozradil, jak to bylo s jejím údajným nechozením na plac, kdy se několikrát neměla dostavit na natáčení, navíc bez omluvy. Spekuluje se také o tom, že na tom není Tomicová nejlépe psychicky, aktuálně má pobývat mimo Prahu.

  Pavla Tomicová si dává pauzu od seriálu Zoo. Zprávu oznámila sama televize Prima. Důvodem konce Tomicové v pořadu mají být zdravotní důvody. Herečka se v projektu dosud objevovala jako veterinářka Anežka Krásná. S tou se budou muset diváci rozloučit.

  „Na vlastní žádost a ze zdravotních důvodů, požádala Pavla Tomicová tvůrce, aby ji na nějaký čas uvolnili ze seriálu. Po vzájemné dohodě s televizí Prima a autory, byla její dějová linka upozaděna a ve všem bylo Pavle Tomicové vyhověno. Zdraví je na prvním místě a budeme se těšit, až se zase v budoucnu budeme potkávat na natáčení. Víc se k odchodu Pavly Tomicové nebudeme vyjadřovat, jelikož se jedná o její soukromé rozhodnutí,“ sdělil Expresu PR koordinátor Josef Ducký.

  Médii proběhly také informace, že Tomicová oznámila svůj odchod z projektu ze dne na den. Předcházet tomu měly ale dny, kdy se bez omluvy nedostavila ani na plac a neměla být k sehnání.

  „To pravda není, ona se Pavla na poslední chvíli omluvila, to, co se psalo, že pravidelně bez omluvy nedochází na natáčení je nesmysl,“ řekl nám zdroj z televize.

  Lucie Polišenská se loučí s Pavlou Tomicovou.

  Spekuluje se i o tom, proč herečka v Zoo končí. Podle zdroje Expresu, který si nepřeje být jmenován, za tím může být i haprující psychika. Tomicová si pronajímala byt v Praze, nyní se ale prý vrátila domů do Hradce Králové.

  „Pavla na tom nebyla v poslední době nejlépe, asi i psychicky, snad se měla odstěhovat do Hradce,“ dodal zdroj.

  Naše redakce kontaktovala i divadla, kde má Tomicová angažmá. Z těch nám potvrdili, že bude Tomicová v létě hostovat na letní scéně divadla Kalich v představení Koule.

  Fotogalerie