Kam se poděl čahoun z Kolotoče Pavel Poulíček? Ze sporťáka Novy je dnes ředitel

Dlouhých patnáct let Pavel Poulíček (44) moderoval Sportovní noviny na televizi Nova. Proslavil se také v legendárně bizarním pořadu Kolotoč. Dnes ale jako by se po tomto usměvavém čahounovi slehla zem. Co dnes dělá a jak vypadá jeden z nejslavnějších sporťáků České republiky?

Poulíček za svou kariéru sedmkrát opanoval anketu TýTý v kategorii sportovní komentátor. To něco říká jak o jeho popularitě, tak o jeho kvalitách.

V roce 2009 Poulíček na televizi Nova definitivně skončil. Na Nově začínal jako „ucho“, odcházel ale jako zkušený mazák. V roce 2010 začal pracovat pro mediální agenturu Médea, kde se staral o mediální obraz Českých drah.

Poté se vrhl na podnikání. Vlastnil například část slevového serveru Kuplon.cz.

V roce 2011 se Poulíček vrátil k moderování. Na Public TV měl svou vlastní talkshow. V témže roce začal dodávat sportovní zprávy pro zpravodajství televize Prima.

Dlouhou dobu Poulíček patřil mezi hlavní tváře televize Nova.

Dlouhou dobu Poulíček patřil mezi hlavní tváře televize Nova.

O dva roky později Poulíček začal pracovat coby zprávař pro Frekvenci 1.

I kvůli své vysoké postavě byl Poulíček často veřejností vnímán jako basketbalista. Jeho osudovým sportem ale je, zdá se, golf. 

Už po odchodu z Novy se stal marketingovým a mediálním ředitelem promotérské společnosti, která pořádá golfový turnaj série European Tour.

Teď je z něj hlavní komentátor a také ředitel stanice TV Golf Channel.

Pavel Poulíček (vlevo) je dnes ředitelem TV Golf Channel.

Pavel Poulíček (vlevo) je dnes ředitelem TV Golf Channel.

Zdá se, že po období, kdy celkem pravidelně střídal zaměstnání, našel konečně něco, co ho zase skutečně baví a naplňuje.

A daří se mu i v soukromém životě. V roce 2012 se podruhé oženil. Vzal si krásnou blondýnu Petru.

Pavel Poulíček se svou krásnou Petrou.

Pavel Poulíček se svou krásnou Petrou

Sporťákem je tedy Pavel Poulíček stále a ještě k tomu výrazně povýšil. A jistě sám oceňuje, že není už vidět na televizních obrazovkách. Před časem se totiž svěřil, že dceři rozhodně nehodlá ukazovat, čím se v minulosti živil a proslavil.

Vzhledem k tomu, jak výraznou postavou Poulíček kdysi byl, pro jeho Sofii jistě nebude žádný problém najít nějaká archivní videa či snímky.

Fotogalerie


Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:09 25. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • Super
  117
 • Trapas
  39
 • Haha
  33
 • Tvl
  29
 • Cože
  27
 • Sladký
  21
Komentáře

Mohlo by vás zajímat