Sobota 16. ledna 2021, svátek má Ctirad
 • schránka
 • Přihlásit Můj účet
EXPRES

 • Zprávy
 • Celebrity
 • Jen pro muže
 • Sport
 • Video
 • Speed
 • jít naiDNES.cz

  Rozchod, nebo třetí dítě? Co se děje se vztahem Pavla Lišky a Báry Polákové?

  Už delší dobu se spekuluje o tom, že herec Pavel Liška a jeho partnerka, herečka Barbora Poláková, netvoří pár. Nejenže se nedoprovází na společenské akce, nechodí nikam společně, ale jsou tu i další podivné úhly jejich chování, které ještě více potvrzují spekulace o konci lásky. Co se mezi nimi děje?

  Sympatický pár, který má dvě malé dcerky, nikdy nebyl zrovna tradiční. Neprojevovali zamilování na každém kroku, nezveřejňovali fotky plné lásky, objetí či vyznání, spíše se drželi stranou a vztah si užívali v pohodlí svého soukromí.

  I tak občas spolu Bára a Pavel zašli do společnosti, dali na sociální sítě společnou fotku nebo se o tom druhém zmínili, protože na něj hodně mysleli.

  Teď je naprosté ticho po pěšině. Oba se chodí zvlášť bavit, Pavel Liška dokonce nebyl ani na otevření obchodu své partnerky Báry Polákové, která v létě začala prodávat oblečení.

  Přišla spousta jejich kamarádů, možná ale Pavel hlídal děti, aby je nemusel tahat na slavnostní otevíračku butiku, na niž přišla i média. A u nich dvou je známo, že ctí soukromí vlastních ratolestí.

  Bára a Pavel se o víkendu stali pyšnými rodiči.

  Bára a Pavel jsou rodiče dvou malých holčiček.

  Proč třeba ale Pavel nedoprovodil partnerku na premiéru filmu Bábovky, kde hrála jednu z hlavních rolí?

  Ani na Instagramu nedává herečka najevo, že by měla po boku partnera. Dává si na profil fotky, co zrovna dělá, ale nikdy tomu není přítomen partner. Tedy alespoň co se fotek týče, na nich vidět není. Ani jeden se delší dobu o tom druhém nezmínil.

  Liška se s Polákovou dal dohromady během společného natáčení seriálu.

  Liška se s Polákovou dal dohromady během natáčení seriálu.

  „Musím trošku fyzicky zesílit, aby tělo tolik nečerpalo ze zásob. Každopádně, kdyby takové štěstí přišlo, řekla jsem si, že bych přestala pracovat úplně,“ prozradila Poláková nedávno deníku Právo a zřejmě tím naznačovala možnost třetího dítěte.

  Když ale Poláková o Pavlovi něco prozradí, není to nic špatného. Jako tátu svých dcer si ho nemůže vynachválit a jeho chování vždy vynášela do nebes.

  „V rámci tatínků, které znám, patří, myslím, k těm zodpovědnějším a pozorně pečujícím. Když jsou holčičky s ním, jsem úplně v klidu. Ve výchově jsme docela sehraní,“ pochválila Lišku na závěr.

  Kolem jejich vztahu je poslední dobou spíše více otázek a některá společenská média dokonce přicházejí s teorií, že už více než rok netvoří pár. Ani jeden z nich žádné spekulace nevyvrátil. 

  Fotogalerie

  O čem sní tvůj e-mail?

  Šéfredaktor pro tebe každý čtvrtek vybere ty největší pecky a kauzy, které ti nesmí uniknout

  TEST olejů: nejhorší je kokosový, zdravější je i sádlo

  Premium Na smažení a fritování, do salátů, omáček i dresinků... Do velkého srovnání olejů a tuků jsme vybrali dvacet výrobků....

  Život s Ester. Není úplně málo komplikovaná, přiznává trenér Bank

  Premium Je to už pět let, co od svého bratra Ondřeje přesedlal jako trenér k Ester Ledecké. Dovedl ji k olympijskému zlatu v...

  Expremiér Sobotka se vrátil do pražských Stodůlek. Pořídil si byt v paneláku

  Premium Expremiér Bohuslav Sobotka se v tichosti vrátil z Moravy, kam se uchýlil po odchodu z politiky, do Prahy. Jak zjistila...

  Komentáře

  Mohlo by vás zajímat

  Vezmeme vás na titulní stranu
  Sobota 16. ledna 2021, svátek má Ctirad
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  EXPRES

  jít naiDNES.cz