jít naiDNES.cz

Syn Pavla Trávníčka Muže roku nevyhrál, ale...! Vracím se jako Kečupák, říká

Když se přihlásil do soutěže Muž roku, vyvolal Pavel Dytrt trochu víc rozruchu, než bývá u finalistů obvyklé. Jednak se už pomalu zapomnělo na to, že se jedná o syna herce Pavla Trávníčka a dabérky Heleny Dytrtové, ale také si vysloužil pár posměšků za svou nesvalnatou chlapeckou postavu a dětskou roli v jedné z nejslavnějších reklam. Nyní „Kečupák“ Pavel hlásí: Možná se zase s upířími zuby vrátím!

Pokaždé když se v náchodském divadle, kde probíhal 19. ročník Muže roku, prošel po mole, vyvolal bouři potlesku. Sice neměl obrovské svaly, majestátní výšku a dokonalý vyleštěný úsměv, ale svým chlapectvím a rošťáckým vzhledem odzbrojil všechny.

Že nakonec nevyhrál, ho přece jen mrzí. „Je mi to trochu líto, že jsem nevyhrál, to nebudu říkat, že ne,“ říká Pavel Dytrt, ale pokračuje vesele dál, „na začátku, když jsem se přihlásil, jsem vážil 62 kilo a povedlo se mi za dva měsíce nabrat osm. Což je pro mě veliká výhra a já jsem si to vlastně vyhrál pro sebe.“

Lidé už pomalu zapomněli, že se jedná o syna Pavla Trávníčka, ostatně svými zrzavými vlasy mu ani nejde moc do podoby, na co si ale pamatují stoprocentně, je reklama na kečup s rozjíveným zrzavým klukem, který si hranolky namočenými v kečupu dělá nad stolem upíří zuby.

„Přezdívku Kečupák beru jako lichotku, mám ji od pěti let. Pořád mi tak všichni říkají a možná teď bude další spolupráce s tou firmou. Ozvali po třiadvaceti letech a ozvali se kvůli Muži roku,“ přiznává radostně.

Dytrt měl jako volnou disciplínu v soutěži zpěv, zazpíval árii z muzikálu Fantom opery a překvapil tím, jak mu to jde, nejednoho v sále.

„Já jsem s mámou odmalinka zpíval v autě, takže tam nějakou pěveckou průpravu mám, no a táta mi samozřejmě ve všem drží palce. Chtěl bych zpěv a hraní skloubit dohromady..., a to neznamená muzikál,“ směje se. „Když už nemám ty svaly, tak musím překvapit něčím, co mi dobře jde, nebo si alespoň myslím, že mi to dobře jde,“ míní.

Nemyslí si Pavel, že vítězství mu uteklo proto, že by to byl druhý slavný syn v řadě? Minulý rok totiž vyhrál syn Standy Hložka. „Já si myslím, že snad ne. Jde vidět, že kluci na sobě hodně pracovali a evidentně si to zasloužili. No a hlavně jsou vidět ty svaly, že,“ dodává lišácky.

Fotogalerie

Ohodnoťte článek
Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:19 23. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • Super
  13
 • Trapas
  13
 • Haha
  11
 • Cože
  7
 • Sladký
  7
 • Tvl
  6
Komentáře